موسیقی زیبا و اکشن فیلم لاکپشت های نینجا محصول سال ۲۰۱۴ قسمت 6|فیلم

[mono_ir_video id=”98197″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبا و اکشن فیلم لاکپشت های نینجا محصول سال ۲۰۱۴ قسمت 6

موسیقی زیبا و اکشن فیلم لاکپشت های نینجا محصول سال ۲۰۱۴ قسمت 6

« لاک پشت های نینجا » قرار بوده تا طیف وسیعی از مخاطبین را به سینما ها بکشاند. اما نتیجه کار چنان بد هست که احتمالا فقط کودکان و نوجوانان قادر خواهند بود از اتفاقات رخ داده در فیلم لذت کافی را برده و از فرط هیجان فریاد بزنند!

« لاک پشت های نینجا » در بخش پرداخت شخصیت بسیار گنگ و غیرقابل قبول است. به نظر می رسد که سازندگان علاقه ای به معرفی شخصیت های داستان و یا حتی شناسنامه دار کردن آنها نداشته اند.

4 لاک پشت داستان که در طول 3 دهه ی اخیر ستاره این سری از داستانها بوده اند، اینبار بر خلاف انتظارات در نسخه سینمایی « لاک پشت های نینجا » به طرز شگفت انگیزی به حاشیه رانده شده اند. بیشتر از آنان، این اونیل است که داستان فیلم را به جلو هدایت می کند.

در واقع لاک پشت های نینجا بیشتر در حاشیه داستان قرار گرفته اند. این اتفاق مطمئناً نمی تواند خبر خوشایندی برای طرفداران این مجموعه محسوب شود. متاسفانه بخش های مهمی از فیلم که در اغلب آنها آپریل اونیل حضور فعالی دارد، تماشاگر نمی داند که باید به دنبال چه چیز در داستان باشد!

شخصیت گزارشگر که در تاریخچه این مجموعه هرگز پر رنگ تر از خودِ لاک پشت ها نبوده، با حضور پر دقایقش در داستان فیلم، تا حدود زیادی باعث پرت شدن داستان می شود. حتی شوخی های گاه و بی گاهش هم کمکی در بامزه تر کردن داستان اصلی فیلم نکرده است.

(29)

30
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>