سکانسی از بهرام رادان و میترا حجار در آتش بس 2 | فیلم

[mono_ir_video id=”98070″ qualities=”360,480,720,1080″]

سکانسی از بهرام رادان و میترا حجار در آتش بس 2

سکانسی از بهرام رادان و میترا حجار در آتش بس 2

تهمینه میلانی کارگردان صاحب نامی که بعد از تجربه ی موفق آتش بس 1 با بازی محمد رضا گلزار و مهناز افشار

آتش بس 2 را با همان مضمون یعنی مشکلات زوجین جوان اما اینبار با دو هنرپیشه دیگر یعنی بهرام رادان و میترا حجار .

باید گفت هر چند آتش بس 2 نتوانست اقبال و شانس آتش بس 1 را داشته باشد اما مخاطب خود را به سینما کشاند.

درباره هنر پیشه مرد این فیلم کمی بدانیم.

او فارغ التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. او دوره بازیگری را در سال 1378 و در آموزشگاه هیوا فیلم گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد.

در اولین حضور سینمایی تنها به واسطه چهره اش شناخته شد:شور عشق اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد تا اینکه در چهارمین نقش آفرینی اش کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد:آواز قو.

رادان سپس موفق به کسب سیمرغ بلورین نقش اول مرد نیز شد که با انتقاداتی از سوی برخی محافل سینمایی روبرو شد.

 

بهرام رادان پس از بازی در فیلم های شورعشق و آواز قو در سال 1379 در فیلم سینمای آبی به کارگردانی حمید لبخنده به ایفای نقش پرداخت.

داستان آبی درباره دختری به نام مهتاب (هدیه تهرانی) است که با جوانی به نام ارسطو (بهرام رادان) به عمد تصادف می کند و همین تصادف باعث آشنایی و درگیری آنها باهم می شود.

بهرام رادان در سال 1383 با بازی در فیلم سینمایی گاو خونی به کارگردانی و نویسندگی بهروز افخمی و تهیه کنندگی علی معلم موفق به کسب تندیس حافظ شد.

(55)

56
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>