دعوت نیوشا ضیغمی به دیدن فیلم ما همه گناهکاریم | فیلم

[mono_ir_video id=”93959″ qualities=”360,480,720,1080″]

دعوت نیوشا ضیغمی به دیدن فیلم ما همه گناهکاریم | فیلم

دعوت نیوشا ضیغمی به دیدن فیلم ما همه گناهکاریم.

فیلم ما همه گناهکاریم سه شنبه ۱۴ دی ۹۵ در سینما آزادی اکران شد. در این مراسم، عوامل و بازیگران فیلم ما همه گناهکاریم از جمله نیوشا ضیغمی و الهام حمیدی و … حضور یافتند. پورتال وهاران در این مقاله عکس های بازیگران در مراسم فیلم ما همه گناهکاریم را برای شما خوبان تهیه کرده است. در سینما آزادی و با حضور جمع کثیری از هنرمندان مراسم افتتاحیه ما همه گناهکاریم برگزار شد.

پیمان عباسی در این مراسم از نگارش فیلمنامه این فیلم براساس زندگی واقعی دخترش خبر داد مراسم نمایش خصوصی فیلم سینمایی «ما همه گناهکاریم» شب گذشته با حضور سازندگان و اهالی هنر در سینما آزادی برگزار شد.

در این مراسم هنرمندانی چون نیوشا ضیغمی، نیما شاهرخ شاهی، الهام حمیدی، پیمان عباسی، حسن ناظر، قاسم زارع، محسن مسافرچی، مهدی میامی، شاهین باباپور، و… حضور داشتند و همراه با مردم و دیگر اهالی سینما فیلم به نمایش درآمد. مسعود فروتن که اجرای مراسم را برعهده داشت در ابتدا از تمامی سازندگان دعوت کرد تا به روی سن آمده و درباره وضعیت ساخت این فیلم دقایقی به صحبت بپردازند. پیمان عباسی نویسنده فیلمنامه این فیلم که به همراه دخترش روی سن آمده بود گفت: فیلمنامه این فیلم براساس اتفاق واقعی که برای دخترم رخ داده به نگارش درآمده است. .

 

(23)

24
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>