نیوشا ضیغمی : از حسادت میخواستم خانم های بازیگر را بکشم | فیلم

[mono_ir_video id=”92481″ qualities=”360,480,720,1080″]

نیوشا ضیغمی : وقتی عکس خانم های بازیگر را میدیدم حسادت میکردم | فیلم

نیوشا ضیغمی : وقتی عکس خانم های بازیگر را میدیدم حسادت میکردم . گفتگوی نیوشا ضیغمی با تی وی پلاس.

اعترافات نیوشا ضیغمی: دلم می خواست آن خانم بازیگر را بُکُشم/ وقتی عکس خانم های بازیگر را روی جلد می دیدم حسادت می کردم/ یک ماه تمام فقط گریه می کردم/

 

بخشی از آخرین مصاحبه نیوشا ضیغمی :

با هر کسی که پولدار، زیبا و موفق است بد هستیم اینستاگرام شبکه اجتماعی جالبی است چراکه ما بدون هیچ واسطه و فیلتری با مخاطبانمان در ارتباطیم.

حتی می‌توان گفت مکانی برای جامعه‌شناسی است چون از هر قشری و هر شهری مخاطب داریم و حرف‌هایشان را می‌شنویم ولی آنچه در صفحه خودم و همکارانم می‌بینم، این است که جامعه ما کم‌کم به سمتی پیش می‌رود که یک مقدار با همدیگر نامهربان شده‌ایم.

هر کسی موفق است را می‌خواهیم سرکوب کنیم. هر کسی چیزی دارد، می‌گوییم چرا ما نداریم و بنوعی عقده‌گشایی می‌کنیم.

هر کسی هر چیزی هست و هر جایگاهی دارد مطمئناً برای رسیدن به آن تلاش کرده است. سال گذشته که طوفان عجیبی در تهران آمد، ۳ نفر فوت کردند و من در صفحه‌ام به خانواده‌های این عزیزان تسلیت گفتم ولی برخی کامنت‌ها شوکه‌ام کرد.

یکی نوشته بود: «بهتر است همه شماها که در تهران هستید بمیرید»! چه بلایی به سرمان آمده که چنین احساسی به همنوع خود داریم؟! الان که به گذشته برمی‌گردم و به سال‌هایی که وارد سینما شدم نگاه می‌کنم و آن را با نسل جدید مقایسه می‌کنم، می‌بینم نصف سختی‌ای که ما کشیدیم را نسل امروز نمی‌کشد.

(71)

72
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>