همبازی شدن محمدرضا گلزار باجورج کلونی وناتالی پورتمن | فیلم

[mono_ir_video id=”90590″ qualities=”360,480,720,1080″]

همبازی شدن محمدرضا گلزار با جورج کلونی وناتالی پورتمن | فیلم

همبازی شدن محمدرضا گلزار باجورج کلونی وناتالی پورتمن به کارگردانی علیرضا عطشانی.

دوست دارم فیلم بازی کنم. راجع به  کارگردانی همیشه از من سئوالاتی می شود، اما کارگردانی دغدغه من نیست، حضور دوباره درسینما  برای من  خیلی مهم است ،  اما ترجیح می دهم  یک کار متفاوت و خوبِ سینمایی را شروع کنم که از آن انرژی بگیرم … دوست ندارم این حرف ها جنبه شعاری به خود بگیرد، اما برای من انرژی گرفتن از مردم پس از اکران موفق یک فیلم بسیار مهم است.

من اشتباهاتی را در انتخاب هایم  داشته ام و آنها را می پذیرم. سعی می کنم  ریسک در حوزه بازیگری را به حداقل برسانم. برای من نام و جایگاه کارگردان  مولفه مهمی در انتخاب کار به شمار می رود اما رضایت مردم حائز اهمیت تر است. در حال حاضر هم اگر هر روز نباشد اما  یک روز در میان فیلمنامه می خوانم، اما متاسفانه با فیلمنامه ها ارتباط برقرار نمی کنم .

من با کارگردانان با تجربه ای  همچون مرحوم ایرج قادری و آقایان سیروس الوند و فریدون جیرانی کار کردم. در جاهایی هم ترجیح دادم با جوانتر ها کار کنم.

آثاری در کارنامه ام هست که ای کاش تن به حضور در این فیلم ها نمی دادم. اما اصولا در میان همه پیشنهادات فیلمی نبوده  که حضور در آن اثر را نپذیرفته باشم و بعدا از عدم حضورم پشیمان باشم.

این تعلق خاطر به مردم اصلاً جنبه شعاری ندارد. وظیفه ام حکم می کرد وارد شوم. جان یک انسان در میان بود،  فرهنگ سازی برای ترغیب مردم به امور خیریه بخشی از وظیفه بازیگران مردمی است. من سالها مشاورهنری سازمان بهزیستی استان تهران بودم اما  لزومی ندیدم  برای انجام امور خیر نمایش های عجیب و غریب برگزار کنم.

 

(21)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>