تیزر فیلم سینمایی « چهار اصفهانی در بغداد » منتشر شد | فیلم

[mono_ir_video id=”88852″ qualities=”360,480,720,1080″]

تیزر فیلم سینمایی « چهار اصفهانی در بغداد » منتشر شد | فیلم

تیزر فیلم سینمایی « چهار اصفهانی در بغداد » رونمایی شد.

فیلم سینمایی « چهار اصفهانی در بغداد » در گروه ماندانا به نمایش درمی آید.

فیلم سینمایی « چهار اصفهانی در بغداد » به نویسندگی و کارگردانی سیدمحمدرضا ممتاز و تهیه کنندگی داریوش باباییان بعد از فیلم سینمایی « آس و پاس » در گروه ماندنا به نمایش عمومی درمی آید.

ساخته آرش معیریان اکران شده و با توجه به شرایط موجود پیش بینی می شود نمایش عمومی «چهار اصفهانی…» به اوایل زمستان موکول شود.

اکبر عبدی، نسرین مقانلو، جعفر دهقان، قاسم زارع، ارژنگ امیرفضلی، افشین شاه‌صناعی، کاظم افرندنیا، کیمیا بابائیان، پوراندخت مهیمن، سیروس کهوری‌نژاد، محمود مقامی، فرید فوده‌، گوهرشاد مهابادی، احسان فدایی، ناصر سهرابی و خشایار راد و… بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

ساخته محمدرضا ممتاز سه دوره زمانی گذشته، حال و آینده را روایت می کند و فیلمبرداری آن نیز در تهران و اصفهان انجام شده است.

این فیلم در ژانر رئال – کمدی قرار دارد .

این اثر که به نویسندگی و کارگردانی سید محمدرضا ممتاز و تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان با محوریت دفاع مقدس است، زندگی خانواده اصفهانی را روایت می‌کند که با وجود مشکلات پیش رویشان درگیر جنگ می شوند همین مسئله برای آن‌ها حواشی مختلفی در پی دارد.

دیگر عوامل اصلی «چهار اصفهانی در بغداد» عبارتند از:

سرمایه‌گذار: جعفر فوده‌، عبدالرضا شاه‌صناعی، فهیمه ساعی، مدیر فیلمبرداری: مجتبی رحیمی، مدیران تولید در تهران و اصفهان: فهیمه ساعی و حمید خرسند، مجری طرح و پخش کننده: موسسه شکوفا فیلم.

(35)

36
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>