” ازدواج محمدرضا گلزار با دیا میرزا هندی ” از حقیقت تا شایعه | فیلم

[mono_ir_video id=”88742″ qualities=”360,480,720,1080″]

” ازدواج محمدرضا گلزار با دیا میرزا هندی ” از حقیقت تا شایعه | فیلم

” ازدواج محمدرضا گلزار با دیا میرزا هندی ” که گلزار اشاره میکند این خبر شایعه است.

وی در این فیلم مقابل دیا میرزا بازیگر هندی زن به ایفای نقش می پردازد . همین موضوع سبب شده تا در برخی سایت ها ئو صفحات اجتماعی شایعاتی در خصوص ازدواج محمدرضا گلزار با دیامیرزا منتشر گردد.

از این روز گلزار در پاسخ به سوال خبرنگار در خصوص ازدواج وی با دیامیرزا عصبانی شده و می گوید که دیا میرزا متاهل می باشد و ازدواج کرده است و این خبر شایعه است.

داستان فیلم سلام بمبئی:این فیلم داستان عاشقانه ای بین یک دختر ثروتمند هندی و یک پسر ایرانی است که دانشجوی پزشکی در هندوستان است. این دو عاشق هم می شوند اما خانواده دختر با ازدواج آن ها مخالف است و باعث دوری این دو از یکدیگر می شوند.

اما نکته جالب تر در خصوص گلزار این است که او قرار است چند تا از آهنگ های آلبوم جدیدش را در این فیلم بخواند:«محمدرضا گلزار یک آلبوم موسیقی دارد که به زودی منتشر می شود و قرار است چند قطعه از این آلبوم در فیلم استفاده شود. و یک خواننده هندی ایرانی به نام «بهروز چاهل» هم در این فیلم می خوانند.

 

(68)

69
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>