موسیقی زیبا و اکشن فیلم لاکپشت های نینجا محصول سال 2014 قسمت 4|فیلم

[mono_ir_video id=”88620″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبا و اکشن فیلم  لاکپشت های نینجا محصول سال 2014 قسمت 4|فیلم

موسیقی زیبا و اکشن فیلم  لاکپشت های نینجا محصول سال 2014 قسمت 4|فیلم

… بهتر است کمی درباره کاراکترهای انسانی فیلم هم صحبت کنیم. فاکس در نقش آوریل خوب است، اما به طرز باورنکردنی و بدی او تحت تأثیر کاراکتر مهربان اریک ساکس، که در واقع رازهای تاریکی را مخفی می‌کند و تفسیرهای خیلی احمقانه‌اش قرار می‌گیرد.

ویل آرنت به تنهایی چند صحنه بامزه در نقش ورن فون‌ویک، فیلمبردار آوریل که از سری انیمیشنی اصلی به این فیلم آمده، رقم می‌زند.

فیچنر که همیشه شخصیتی کاریزماتیک و خونسرد دارد این نقشش از معدود نقش‌های او است که انگار در خواب بازی کرده. ووپی گلدبرگ در نقش رئیس آوریل به طور رندوم در چند صحنه حضور دارد و متقاعد کننده نیست و تقریباً هیچ بازی‌ای نمی کند.

نکته برجسته اصلی فیلم که نگاهی اجمالی در تریلرها به آن داشتیم اکشن آن است. سرخوردن لاک پشت ها در کوه‌های برفی در لاک‌هایشان که اعضای فوت و یک کامیون در حال فرار و چند چیز دیگر را در برمی‌گیرد. این بخش ریتم عالی و تندی دارد، هجان‌انگیز و یکی از هوشمندانه‌ترین سکانس‌هاست که از بهترین صحنه‌های اکشن فیلم‌های تابستانی امسال است. متأسفانه، هیچ کدام از صحنه‌های دیگر فیلم لاک پشت‌های نینجای جهش یافته نوجوان با این بخش هماهنگی ندارد.

.

لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته (به انگلیسی:Teenage Mutant Ninja Turtles) یا همان لاک‌پشت‌های نینجا یک فیلم اکشن علمی–تخیلی است که از چندگانه‌ای با همین نام اقتباس شده است. این فیلم که بازسازی سری فیلم‌های نینجا لاک‌پشت است به کارگردانی جاناتان لیبِسمن بوده و مگان فاکس، نول فیشر، جرمی هاوارد، ویلیام فیکنر، دنی وودبرن، ویل آرنت، جانی ناکسویل و تونی شالهوب در آن به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم در ۸ آگوست ۲۰۱۴ اکران شد.

(35)

36
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>