موسیقی زیبا و اکشن فیلم لاکپشت های نینجا محصول سال 2014 قسمت 3|فیلم

[mono_ir_video id=”88617″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبا و اکشن فیلم  لاکپشت های نینجا محصول سال 2014 قسمت 3|فیلم

موسیقی زیبا و اکشن فیلم  لاکپشت های نینجا محصول سال 2014 قسمت 3|فیلم

… و این معنی را می‌دهد که خیلی اتفاقی آوریل در طول فیلم با تمام آن‌ها ارتباط برقرار می‌کند.

این فیلم شایستگی‌هایی هم دارد. اگرچه طراحی‌ها کمی ضعیف است، کار خوبی که فیلم می‌کند فعل و انفعالاتی واقعی بین هر چهار لاک‌پشت را به تصویر می‌کشد. بعد از یک شروع ضعیف در ابتدای فیلم، با خروج لاک‌پشت ها از میان سایه‌ها کمی حس شوخی و جذابیت فیلم بالا می‌رود و حرکات دوربین بیشتر می‌شود، لاک پشت‌ها بامزگی و دست انداختن همدیگر را شروع می‌کنند.
پیچ و تاب، سر خوردن و اسکیتینگ آن‌ها در مجرای فاضلاب بر نوجوان بودن این کاراکترها تأکید دارد، سکانس آسانسور انتهایی فیلم نیز سرگرم‌کننده است. ویژگی اصلی کاراکترها حفظ شده است و برای اضافه شدن تاریخچه‌ای بامزه در رسانه‌های مختلف باید آن را ستایش کرد.

میکل‌آنجلو احتمالاً بهترین کاراکتر این فیلم است، قلبی مهربان دارد و علاقه‌ای هم به آوریل دارد که همیشه با شوخی آن را بیان می‌کند. فیلم کمی دوناتلو را کاراکتری نِرد نشان می‌دهد، که عینکی بر سرش دارد اما در عوض رافائل همان بی اعصاب همیشگی و لئوناردو همان رهبر واقعی است که انتظارش را دارید.

لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته (به انگلیسی:Teenage Mutant Ninja Turtles) یا همان لاک‌پشت‌های نینجا یک فیلم اکشن علمی–تخیلی است که از چندگانه‌ای با همین نام اقتباس شده است. این فیلم که بازسازی سری فیلم‌های نینجا لاک‌پشت است به کارگردانی جاناتان لیبِسمن بوده و مگان فاکس، نول فیشر، جرمی هاوارد، ویلیام فیکنر، دنی وودبرن، ویل آرنت، جانی ناکسویل و تونی شالهوب در آن به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم در ۸ آگوست ۲۰۱۴ اکران شد.

(43)

44
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>