موسیقی زیبای فیلم اکشن و زیبای لاکپشت های نینجا محصول سال 2014 قسمت 1 |فیلم

[mono_ir_video id=”87936″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبای فیلم اکشن و زیبای لاکپشت های نینجا محصول سال 2014 |فیلم

موسیقی زیبای فیلم اکشن و زیبای لاکپشت های نینجا محصول سال 2014

لاک‌پشت‌های نینجای نوجوان جهش‌یافته یا همان لاک‌پشت‌های نینجا یک فیلم اکشن علمی–تخیلی است که از چندگانه‌ای با همین نام اقتباس شده است. این فیلم که بازسازی سری فیلم‌های نینجا لاک‌پشت است به کارگردانی جاناتان لیبِسمن است.

مگان فاکس، نول فیشر، جرمی هاوارد، ویلیام فیکنر، دنی وودبرن، ویل آرنت، جانی ناکسویل و تونی شالهوب در آن به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم در ۸ آگوست ۲۰۱۴ اکران شد.دیدن این‌که بعضی مردم چقدر نگران این نسخه لاک پشت های نینجا بودند خود نکته جالبی است.

از آن‌هایی گرفته که از شوق دوباره اکران این فیلم به گریه می‌افتادند تا کسانی که از تغییرات داده شده خشمگین بودند. از زمانی که این فرنچایز بارها و بارها و بارها تغییر کرده برای من غریب بود که وسواسی به خرج دهم.

مگر این‌که شما طرفدار واقعی سری اصلی کمیک‌های سیاه و سفید ۱۹۸۴ باشید. سخت است که ادعا کنید طرفدار لاک پشت‌های نینجای واقعی و اصلی هستید، چون روی هم رفته این انیمیشن اواخر دهه ۱۹۸۰(و اسباب بازی‎های عرضه شده همراه آن) بود که لاک پشت ها را به یک پدیده فرهنگی تبدیل کرد  و به تنهایی تأثیر زیادی در تغییر نگرش کاراکترها داشت.
تمام حرفم این است که، بهتر است با پذیرفتن این‌که فیلم جدید لاک پشت‌های نینجا دقیقاً ایده‌آلتان از لاک پشت ها نیست به دیدنش بروید. این ایده‌آل شاید همان چیزی است که در کودکی از این کاراکترها بهتان معرفی شد. قبل از آن ورژن‌های زیادی از لاک پشت‌های نینجا وجود داشت و بعد از این هم خواهد داشت. این فقط مدل ۲۰۱۴ آن است.

خب این ورژن چطور است؟ در واقع، بد نیست.

موسیقی این فیبم اثر برایان تیلر است

شما را به شنیدن موسیقی این فلم دعوت می کنیم

(21)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>