فیلم سینمایى مات سومین تیزر رسمی خود را منتشر کرد | فیلم

[mono_ir_video id=”87864″ qualities=”360,480,720,1080″]

فیلم سینمایى مات سومین تیزر رسمی خود را منتشر کرد | فیلم

فیلم سینمایى مات سومین تیزر رسمی خود را منتشر کرد.

«مات» نخستین تجربه کارگردانی صبا کاظمی در سینمای بلند است که برای حضور در بخش «هنر و تجربه» سی چهارمین جشنواره فیلم فجر آماده شده است.

این فیلم درامی اجتماعی است که داستان چندین خانواده را با درگیری ها و چالش های درونی و بیرونی شان روایت می کند. در این فیلم سینمایی زندگی چهار خانواده در شرایط خاصی که در آن محصور شده اند به صورت پلان سکانس و در٩٠ دقیقه نشان داده می شود.

ژاله بلمه، آبان عسگری، عقیل بهرامی، میثم کریم پور، مینو ملکی، نیما کاظمی، رامیار مشایی، وحید ورسه، کیان کاظمی از جمله هنرمندانی هستند که در این فیلم بازی می کنند.

این کارگردان در فیلم‌هایی چون «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» به کارگردانی بهروز افخمی، «سایلنت» به کارگردانی مرتضی میرمنتظمی و «مرگ» به کارگردانی میلاد نیازی نیز بازی کرده است.

از دیگر عوامل این فیلم می توان به صبا کاظمی و میلاد نیازی فیلمنامه نویس، میلاد نیازی مشاور کارگردان، ژاله بلمه مشاور کارگردان، مهدی رنجبر تصویربردار، سعید احمدی مدیر صدابرداری، میلاد نیازی تدوین و مسعود زارع زاده طراح گرافیک اشاره کرد.

نسخه نهایی فیلم سینمایی «مات» به کارگردانی صبا کاظمی برای حضور در بخش «هنر و تجربه» به جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

(9)

10
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>