فرهاد اصلانی در سکانسی تماشایی در روسری آبی | فیلم

[mono_ir_video id=”85850″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از بازی فرهاد اصلانی در روسری آبی

بخشی از بازی فرهاد اصلانی در روسری آبی به همراه استاد عزت ا… انتظامی و فاطمه معتمد آریا به کارگردانی رخشان بنی اعتماد.

روسری آبی پنجمین فیلم سینمایی رخشان بنی اعتماد بود که در سالر1373 ساخته شد.

فرهاد اصلانی بعنوان یکی از چهره های جدید در این فیلم نقش آفرینی نمود.

داستان فیلم بدین شرح میباشد که “رسول رحمانی ” مالک یک مزرعه گوجه‌فرنگی است و کارخانه‌ای هم در کنار آن دارد. او که چند سال پیش همسرش را از دست داده است، تنها زندگی می‌کند. «نوبر کردانی» زنی است که سرپرستی خانواده‌اش را به عهده دارد و ناچار است کار کند. او به همراه چند زن دیگر برای کار در مزرعه انتخاب می‌شود و..

او به نوبر کردانی که فاطمه معتمد آریا در این نقش هنر نمایی میکند علاقمند میشود و فرزندانش با او مخالف هستند و خود نوبر هم مخالف میباشد نقش رسول رحمانی را عزت ا…. انتظامی بازی میکند.

درباره بیوگرافی کارگردان این فیلم اینطور باید نوشت

رخشنده “رخشان” بنی‌اعتماد (زاده: ۱۴ فروردین ۱۳۳۳ – تهران)،کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده ایرانی است. فیلم‌های او در جشنواره‌های بین‌المللی مورد تحسین واقع شده‌اند و توانسته‌اند در داخل ایران هم توجه تماشاگران و منتقدین را به خود جلب کنند. او همسر جهانگیر کوثری و مادر باران کوثری است.بنی‌اعتماد در هفتاد و یکمین جشنواره فیلم ونیز در سال ۲۰۱۴، جایزه بهترین فیلمنامه را برای فیلم قصه‌ها به دست آورد.

او در آثار خود بیشتر به مسائل روز اجتماعی میپردازد.زیر پوست شهر نیز از آثار او ست که زمان خودش مخاطبان بسیاری را به سینما کشاند.

(262)

263
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>