فیلم سینمایی عروس با بازی ابوالفضل پور عرب | فیلم

[mono_ir_video id=”85237″ qualities=”360,480,720,1080″]

فیلم سینمایی عروس با بازی ابوالفضل پور عرب

فیلم سینمایی عروس با بازی ابوالفضل پورعرب بازیگر سینما و تلویزیون ,عروس فیلمی ایرانی به کارگردانی بهروز افخمی و محصول سال ۱۳۶۹ است.

در این فیلم نیکی کریمی و ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداختند.

خلاصه داستان: حمید پسری است که تازه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شده و شغل و درآمدی ندارد و عاشق دختری به نام مهین می‌شود که خانواده او از وضعیت مالی خوبی برخوردارند و اختلاف طبقاتی باعث می‌شود که پدر عروس با ازدواج آنها مخالفت کند.

حمید برای رسیدن به دختر مورد علاقه اش وارد قاچاق دارو می‌شود و رضایت پدر عروس را بدست می‌آورد. حمید و مهین برای ماه عسل به شمال سفر می‌کند و در بین راه با زنی تصادف می‌کند و حمید از ترس مجازات علی‌رغم مخالفت مهین فرار می‌کند، چون حمید برای کمک به مصدوم برنمی گردد مهین خودش برای کمک به مصدوم به بیمارستان مراجعه می‌کند و در طی این مدت متوجه کارهای غیرقانونی حمید می‌شود و قصد جدائی از حمید را دارد.

حمید توضیح می‌دهد که کارهای غیرقانونی او به خاطر او و پدرش بوده و حالا برای رهایی از مشکلات باید به او کمک کند…کارگردان : بهروز افخمی و تهیه کننده : سید ضیاء الدین هاشمی و بازیگران اصلی آن : ابوالفضل پورعرب , نیکی کریمی , عباس امیری , علی سجادی حسینی , فرحناز منافی ظاهر,رقیه چهره آزاد , اکبر معززی , منصور والا مقام  و موسیقی فیلم زنده یاد بابک بیات  .

 

 

(482)

483
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>