تیزر فیلم سینمایی فرار از اردوگاه با بازی محمد بحرانی صداپیشه جناب خان | فیلم

[mono_ir_video id=”84634″ qualities=”360,480,720,1080″]

تیزر فیلم سینمایی فرار از اردوگاه با بازی محمد بحرانی صداپیشه جناب خان

تیزر فیلم سینمایی فرار از اردوگاه با بازی محمد بحرانی صداپیشه جناب خان

محمد بحرانی در فیلم فرار از اردوگاه بعنوان بازیگر نقش اصلی ظاهر شده است

محمد بحرانی قبلا در فیلم های همچون رفیق بد ایرج طهماسب و اتوبوس شب کیومرث پوراحمد طبقه حساس کمال تبریزی نیز نقش آفرینی کرده است.

صداپیشه ی بسیاری از عروسک ها از جمله بع بعی آقای همساده نیز بوده است.

اما مردم او را بیشتر با صداپیشگی عروسک جناب خان شناختند هر چند خبر ناراحتی این شخصیت از خندوانه مردم را بسیار ناراحت کرده است.

عوامل فیلم سینمایی فرار از اردوگاه بدین شرح میباشد :

غلامرضا رمضانی

محمد بحرانی ، سیروس همتی ،شکرخدا گودرزی ، علیرضا مهران ، حمیدرضا فلاحی ، حمید یوسفی ، حسین آقایی ، عباس میرجینی ، سیدمجتبی موسوی ، احمدرضا علیخانی ، کیارش رادمان ، علی اکبر امامی ،سیدعلیرضا گلابی

گروه دانش آموزان برای اردوی دریا به شمال آمده اند. ولی با نظر مسئولین دبیرستان ناگهان هدف اردو تغییر می کند. برخی از بچه ها که این بدقولی را نپذیرفته اند. از اردو جدا شده تا خود را به دریا برسانند ولی در مسیر راه درگیر ماجراهای متفاوت می شوند. با پشت سر گذاشتن حوادث آن‌ها سعی دارند خود را به قلعه رودخان محل استقرار اردو برسانند.

محمد بحرانی متولد 1360 شهر شیراز میباشد.

بحرانی دارای مدرک لیسانس بازیگری از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی ارشد کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس است. در سال 1380  مریم سعادت که داور یکی از این جشنواره‌ها بود کارِ وی را پسندید و از او برای کار در یک برنامهٔ تلویزیونی دعوت کرد. از همان‌جا بود که فعالیت او در این مسیر جدی شد.

(155)

156
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>