پشت صحنه فیلم سینمایی رد کارپت با بازی رضا عطاران | فیلم

[mono_ir_video id=”84052″ qualities=”360,480,720,1080″]

پشت صحنه فیلم سینمایی رد کارپت با بازی رضا عطاران | فیلم

پشت صحنه فیلم سینمایی رد کارپت با بازی رضا عطاران را از اینجا ببینید.

عطاران به عنوان نویسنده بازیگر و کارگردان این اثر بود .

تهیه کننده این فیلم علی سرتیپی میباشد.

که باید گفت فیلم از نگاه منتقدان نمره ی خوبی را نگرفته است اما بازخورد فیلم نسبتا خوب بوده است.

« رد کارپت » داستان غنی و پرورش یافته ای برای روایت ندارد. فیلم بسیار ساده آغاز می شود.

جوانی را معرفی می کند که زندگی اش را محدود به تماشای آثار اسکورسیزی کرده و حالا هم قصد دارد تا به فرانسه برود تا بتواند اسپیلبرگ را ببیند و فیلمنامه اش را در اختیار او قرار دهد!

این طرح ابتدایی داستان دقیقاً به همین سبک و سیاق در مقدمه فیلم به تصویر کشیده می شود ؛ بی آنکه فیلمساز علاقه ای به توضیح دلایل سفر به فرانسه ، آن هم با این سر و شکل داشته باشد.

باید گفت به دلیل فرم مستند وار « رد کارپت » گاهی شوخی هایی از بطن موقعیت های فیلم خارج می شود که به لطف حضورِ شخصِ عطاران در راس این موقعیت ها، بامزه و تماشایی از آب درآمده اند.

از جمله این موقعیت های جالب حضور برنامه ریزی نشده جیم جارموش و تیلدا سویینتون در محل برگزاری جشنواره در کنار عطاران هست که عطاران هم به بهترین شکل ممکن از این قضیه استفاده کرده است.

واکنش و چهره جیم جارموش پس از گفتگوی کوتاهش با عطاران یکی از بامزه ترین و دیدنی ترین لحظات فیلم را شامل شده است.

بدون شک برگ برنده فیلم و عامل فروش « رد کارپت » شخصِ خود عطاران خواهد بود که مانند همیشه توانایی خنده گرفتن از مخاطب ایرانی را بلد میباشد.

(64)

65
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>