پریناز ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون از اینستاگرام خداحافظی کرد |فیلم

[mono_ir_video id=”83915″ qualities=”360,480,720,1080″]

پرینار ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون از اینستاگرام خداحافظی کرد

پریناز ایزدیار بازیگر سینما و تلویزیون از اینستاگرام خداحافظی کرد

او بدلیل ناراحتی از کامنت های توهین آمیز فعلا از فضای مجازی انصراف داد.

ایزدیار در صفحه خویش اینطور مینویسد،همیشه خوشحال بودم با توجه به کم مصاحبه کردنم اینجا را دارم تا  بی واسطه با  شما حرف بزنم اما چیزی که شاهدش بودم بی ادبی و توهین میباشد. بارها خواستم تا صفحه ام را ببندم اما هزار و یک دلیل از جمله اطلاع رسانی کارهای فرهنگی،خیریه و حمایت از حیوانات همچنین وجود عزیزانی که به من محبت دارند باعث شد تا اینجا بمانم.

معمولا  اکثر کامنتها رو میخونم و بهم میریزم و از اونجا که نمیتونم ازشون مثل بعضی ها بی تفاوت رد بشم ترجیح میدم فعلا فعالیتی در اینستاگرام نداشته باشم .

او خود درباره ی رزومه کاری اش اینچنین میگوید.

اولین سریالی که بازی کردم 5 کیلومتر تاب هشت بود. ولی بعد از آن نقش اول سریال مثل یک کابوس را داشتم. قبل از حضورم در سریال پنج کیلومتر تا بهشت با کارگردان های خوبی چون، فرزاد موتمن، مسعود آب پرور و… فیلم های تلویزیونی متعددی بازی کرده بودم. ولی معتقدم زمانه نقطه پرتابی در حوزه کاری ام بود.

آن سالی که مشغول بازی در سریال زمانه بودم، می شنیدم که قرار است آقای فتحی کاری برای شبکه خانگی بسازند ولی فقط در حد حرف بود و حتی اسم و فیلمنامه کار هم مشخص نبود. فقط می دانستم که قرار است سریالی تاریخی باشد. هیچ پیشنهاد یا حرفی هم در آن زمان درباره حضور من به میان نیامد. سال های زیادی گذشت؛ تا سال پیش که پیش تولید شهرزاد تولید شد، از دفتر تماس گرفتند و پیشنهاد بازی در نقش شهرزاد داده شد. یعنی هیچ پیش زمینه ای برای حضور در این کار نداشتم.

(39)

40
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>