شهاب حسینی جایزه کن خود را به آقا امام زمان هدیه کرد | فیلم

[mono_ir_video id=”82772″ qualities=”360,480,720,1080″]

شهاب حسینی جایزه کن خود را به آقا امام زمان تقدیم کرد

شهاب حسینی بازیگر سینما  جایزه کن خود را به آقا امام زمان تقدیم کرد او که به همراه اصغر فرهادی و ترانه علیدوستی در نشست خبری فیلم فروشنده در میان خبرنگاران  حضور داشته است گفت شبی که این جایزه مشخص شد همزمان با میلاد امام زمان بوده و بهمین دلیل جایزه خود را به ایشان تقدیم میکند اما اصغر قرهادی که بین شهاب حسینی و ترانه علیدوستی نشسته بود .

در ابتدای نشست و در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چه شد که فروشنده در آخرین لحظه در جشنواره کن پذیرفته شد، گفت:  یک دوره زمانی برای اینکه فیلم‌ها به جشنواره کن ارسال شوند در نظر گرفته شده است و فیلم ما آخرین لحظه آماده شد. فیلم در میکس و تصحیح رنگ کامل نبود و در آخرین لحظات داوران توانستند فیلم را ببینند.

فیلم در جلسه اول کنفرانس مطبوعاتی اعلام نشد و تصمیم داشتیم که فیلم را برای اکران عمومی آماده کنیم چرا که فیلم دیر به جشنواره ارسال شده بود. اما بعد از اظهارات دبیر جشنواره در مورد اضافه شدن فیلمها به جشنواره کن، دو روز بعد فیلم را با نسخه بهتری به جشنواره ارسال کردیم که خوشبختانه هفته بعد «فروشنده» در لیست فیلم‌ها اعلام شد. این رویه اضافه شدن فیلم در آخرین لحظات به جشنواره در دوره‌های دیگر هم تکرار شده است.

(33)

34
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>