بخشی از فیلم سینمایی آباجان با بازی فاطمه معتمد آریا | فیلم

[mono_ir_video id=”81933″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از فیلم سینمایی آباجان با بازی فاطمه معتمد آریا

بخشی از فیلم سینمایی آباجان با بازی فاطمه معتمد آریا

داستان فیلم سینمایی«آباجان» که به گفته ی هاتف علیمردانی کارگردان این کار در دهه شصت ایران می‌گذرد و زندگی اجتماعی مردم را در آن سال‌ها روایت می‌کند. علیمردانی خود تهیه‌کنندگی فیلم جدیدش را بر عهده گرفته است.

در این اثر سینمایی که فرم جشنواره فجر را نیز به گفته ی کارگردانش  پر نموده هنرمندان صاحب نامی همچون

فاطمه معتمدآریا، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی و فریبا متخصص  ایفای نقش می‌ کنند.

هاتف علیمردانی در پرونده کاری اش فیلمهایی همچون

«کوچه بی‌نام»، «مردن به وقت شهریور»، «به خاطر پونه»، «یک فراری از بگبو» و «راز دشت تاران» را داراست
این کارگردان سینما در پاسخ به این سؤال که به نظر شما این فیلم سینمای چقدر شانس دریافت جایزه در سی‌و پنجمین جشنواره فیلم فجر را دارد، تصریح کرد: «به نظرم «آبا جان» بهترین فیلمی است که تا به حال ساخته‌ام و از نظر محتوایی هم به فضای جشنواره بسیار نزدیک است. من روزهای خوبی را برای این فیلم می‌بینم و امیدوارم در آینده اتفاقات خوبی برایش بیفتد. او همچنین از همکاری خود با خانم معتمد آریا اشاره کرد و اینطور ادامه که  هنر خانم معتمدآریا باعث شده است که فیلم «آبا جان» یک سر و گردن از سایر فیلم‌هایم بالاتر باشد.»
فاطمه معتمدآریا  زادهٔ ۷ آبان ۱۳۴۰ در تهران میباشد .

او در فیلم‌های کارگردانان بزرگ سینمای ایران چون بهرام بیضایی، محسن مخملباف، رخشان بنی‌اعتماد و بهمن فرمان‌آرا بازی کرده و بازی او بارها مورد توجه و تحسین قرار گرفته‌است.

آرزوی سلامتی و موفقیت های روز افزون برای این بانوی سینمای ایران

(19)

20
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>