ویدیویی از اکران مردمی فیلم سینمایی نگار آخرین ساخته رامبد جوان | فیلم

ویدیویی از اکران مردمی فیلم سینمایی نگار آخرین ساخته رامبد جوان

ویدیویی از اکران مردمی فیلم سینمایی نگار آخرین ساخته رامبد جوان

حامد طالبی – اختصاصی موج آنلاین :

نگارجواهریان، محمدرضا فروتن، مانی حقیقی، آتیلا پسیانی، افسانه بایگان، اشکان خطیبی، علی‌رضاشجاع‌نوری، فریبا کامران، محمود کریمی در فیلم «نگار» ایفای نقش می‌کنند.

«نگار» داستان دختری به نام نگار از خانواده‌ای نیمه مرفه و اصیل است که پدر او در یک معامله اقتصادی شکست خورده و با اسلحه خودکشی کرده‌است. این تحلیلی است که پلیس نسبت به مرگ او اعلام می‌کند اما نگار این تحلیل را باور ندارد و برای رسیدن به اصل ماجرا تصمیم می‌گیرد که روزهای آخر پدر را مرور کند.

رامبد جوان پیش از نگار کارگردانی سه فیلم سینمایی «اسپاگتی در هشت دقیقه»، «پسر آدم، دختر هوا» و «ورود آقایان ممنوع» به عهده داشته است. او همچنین کارگردانی مجموعه های تلویزیونی متعددی را عهده‌دار بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به «گمشگته»، «مسافران»، «نوطئه فامیلی» اشاره کرد. رامبد جوان در بازیگری با سریال «خانه سبز» به شهرت رسید و در بیش از ۴۰ فیلم سینمایی و سریال ایفای نقش کرده است.جوان در سه سال اخیر با کارگردانی و اجرای برنامه تلویزیونی «خندوانه» بیش از پیش به شهرت خود افزود. با اینکه رامبد جوان بیشتر به عنوان یک کمدین شناخته می‌شود اما مهمترین جایزه بازیگری خود را از سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر برای بازی در فیلم پلیسی «گناهکاران» به کارگردانی فرامرز قریبیان دریافت کرد و حالا چهارمین فیلم سینمایی‌اش در مقام کارگردان را در ژانر معمایی-جنایی ساخته‌است.

رامبدجوان (تهیه کننده)، احسان گودرزی (نویسنده)، کریستف‌رضاعی (موسیقی)، بهرام بدخشانی (مدیر فیلم‌برداری)، بهرام‌دهقانی (تدوین) از عوامل فیلم «نگار» هستند.

(۶۷)

68
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>