ویدیویی از تهمینه میلانى در راه رفتن برای دیدن فیلم ملى و راه هاى نرفته اش در سینما | فیلم

ویدیویی از تهمینه میلانى در راه رفتن برای دیدن فیلم ملى و راه هاى نرفته اش در سینما

ویدیویی از تهمینه میلانى در راه رفتن برای دیدن فیلم ملى و راه هاى نرفته اش در سینما

فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» به کارگردانی تهمینه میلانی بعد از دریافت پروانه نمایش به شرکت پخش هدایت فیلم سپرده شد تا بهترین زمان برای اکران آن در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر شرکت «هدایت فیلم» در حال رایزنی با سرگروه های سینمایی برای اکران این فیلم است. تاکید می کنم که تا امروز همه مجوزهای این پروژه سینمایی گرفته شده است و به زودی زمان اکران این فیلم مشخص می شود.

این تهیه کننده با اشاره به اینکه بهترین زمان برای اکران «ملی و راه های نرفته اش» اکران عید فطر است، توضیح داد: اگر این فیلم در اکران اول عید فطر قرار نگیرد، بی شک در نوبت دوم این اکران در سینماها نمایش داده می شود.

وی ادامه داد: تهمینه میلانی چند پروژه و فیلمنامه دیگر در دست دارد که در حال کار کردن روی آنها است، البته برنامه ریزی برای ساخت فیلم جدید به بعد از اکران فیلم سینمایی «ملی و راه های نرفته اش» موکول می شود.

نیک بین در پایان گفت: پروژه «تنهایی پرهیاهو» که در حوزه دفاع مقدس قرار بود ساخته شود، به دلیل نبود حمایت مناسب از تولید این پروژه منتفی شد.

«ملی و راه های نرفته اش» مانند دیگر آثار تهمینه میلانی یک اثر اجتماعی است. میلاد کی مرام، ماهور الوند، السا فیروزآذر، جمشید هاشم پور، افسر اسدی، جمشید جهانزاده کشکولی، فرزانه نشاط خواه، ستاره اسکندری، سارا خوئینی ها، فلور نظری و مسعود فروتن بازیگران این فیلم هستند.

«ملی و راه های نرفته اش» داستان دختری جوان و کم تجربه به نام «ملیحه» است که با ازدواجی نادرست و بدون رضایت خانواده با جوانی به نام سیامک (با بازی میلاد کی مرام) دچار مشکلاتی می شود.

 

(۱۶)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>