موسیقی زیبای انیمیشن فروزن از آثار کمپانی والت دیزنی قسمت 26 |فیلم

[mono_ir_video id=”84068″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبای انیمیشن فروزن از آثار کمپانی والت دیزنی قسمت 26

موسیقی زیبای انیمیشن فروزن از آثار کمپانی والت دیزنی قسمت 26

صدا پیشگی برای السا: ایدینا منزل در ۳۲ ژوئن سال ۲۰۱۲ صدا پیشه شخصیّت السا شد.

مِنزل دربرداشت خود از انیمیشن منجمد می‌گوید: «برای دیزنی کمی فمنیستی است. من واقعاً به آن افتخار می‌کنم. آن فیلم همه چیز دارد امّا ضرورتاً دربارهٔ خواهری است.

من فکر می‌کنم آن دو زن خیلی با یک دیگر کشمکش دارند امّا همیشه سعی دارند از یکدیگر محافظت کنند خواهرها واقعاً پیچیده‌اند.

خیلی عالیست که همچین رابطه‌ای در این فیلم داریم، مخصوصاً برای بچه‌های کوچک.» منزل یک هنرپیشه، هنرمند و خواننده‌ای کارکشته از برادوی(Broadway) در نیویورک است.

در ابتدا منزل برای نقشی در انیمیشن گیسوکمند در نظر گرفته شده بود، امّا در آن فیلم وارد نشد. امّا “جیمی اسپارر رابرتز”(Jamie Sparer Roberts) که مدیر تهیه صدا پیشه برای انیمیشن گیسوکمند بود .

ازآنجایی که او یکی از ترانه‌های منزل را در تلفن همراه خود داشت از او تقاضا کرد که به همراه کریسن بل در انیمیشن منجمد حاضر شود.

قبل از این که حضور بل و منزل در این فیلم قطعی شود آن دو با خواندن ترانه باد درون بال‌های من (Wind Beneath My Wings) آن هم با صدای بلند، شدیداً کارگردان را تحت تأثیر قرار دادند.

این درحالی بود که هنوز ترانه‌ای برای انیمیشن منجمد سراییده نشده بود، این پیشنهاد کریستن بل در وقتی بود که او برای تمرین صداپیشگی به خانهٔ ایدینا منزل در کالیفرنیا رفته بود.

لی بعدها اعلام کرد :”آن دو درست مانند دو خواهر می‌خواندند و بعد از اجرای آنان، حتی یک چشم بدون اشک هم باقی نمانده بود.

” و در بین دسامبر ۲۰۱۲ و ژوئن ۲۰۱۳، صداپیشگان کریستوف، دوک وسلتون، هانس و اولاف هم وارد انیمیشن شدند.

شما را به شنیدین موسیقی زیبای انیمیشن فروزن دعوت می کنیم.

(67)

68
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>