موسیقی زیبای انیمیشن فروزن (یخ زده) از آثار زیبای کمپانی والت دیزنی قسمت 22 |فیلم

[mono_ir_video id=”83510″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبای انیمیشن فروزن (یخ زده) از آثار زیبای کمپانی والت دیزنی قسمت 22 |فیلم

موسیقی زیبای انیمیشن فروزن (یخ زده) از آثار زیبای کمپانی والت دیزنی قسمت 22 |فیلم

 

در پایان فیلم دیده می‌شود که مارشملو که بخاطر هانس به ته درّهٔ رو به روی قصر یخی سقوط کرده بود، پای قطع شده‌اش را دوباره به سرجای خودش وصل کرده و وارد قصر یخی می‌شود تاجی را که السا پرتاب کرده بود را پیدا کرده و آن را بر سر خودش می‌گذارد و با خوشحالی به زندگی شاد خود به عنوان یک غول برفی در قله کوهستان شمالی، ادامه می‌دهد.

 

درباره کریس باک

کریس باک»، کارگردان، نویسنده و فعال در حوزۀ تولید آثار انیمیشن، در تاریخ 25 اکتبر 1960 میلادی در «ویچیتا» متولد شد. باک از همان کودکی و پس از تماشای انیمیشن «پینوکیو» در سینما، شیفتۀ دنیای انیمیشن شد.  وی در سال 1978 به استودیوی «دیزنی» پیوست او در کمپانی دیزنی، علاوه بر کسب مهارتهای لازم، به فعالیت در زمینه‌های جانبی تولید انیمیشن مشغول شد و تجارب گرانبهایی کسب کرد. در سال 1999، موقعیتی که همیشه باک انتظارش را می‌کشید برایش مهیا شد تا او بتواند اولین تجربۀ کارگردانی حرفه‌ای خود در عرصۀ آثار سینمایی را با مشارکت با پروژۀ انیمیشن «تارزان» رقم بزند. او در این پروژه سِمَت کارگردان مشترک را یدک می‌کشید، اما همین سمت هم چندان برای او خالی از لطف نبود.

پس از پروژۀ تارزان، کریس باک با کمپانی «سونی پیکچرز انیمیشن» وارد همکاری شد و تحت عنوان کارگردان مشترک، انیمیشن «فصل موج‌سواری» را کارگردانی کرد. اما نقطۀ اوج فعالیتهای باک، سال 2013 میلادی بود. او در این سال دوباره با کمپانی والت دیزنی همکاری کرد و کارگردانی مشترک انیمیشن «یخ‌زده» را بر عهده گرفت. این انیمیشن با استقبال خوب منتقدان روبرو شد و حتی در جشنوارۀ اسکار سال 2014، جایزۀ بهترین انیمیشن سینمایی را از آن خود ساخت.

 

 

(22)

23
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>