موسیقی زیبای انیمیشن فروزن (یخ زده) از آثار کمپانی والت دیزنی قسمت 16 |فیلم

[mono_ir_video id=”82810″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبای انیمیشن فروزن (یخ زده،ملکه برفی) از آثار کمپانی والت دیزنی قسمت 16 |فیلم

موسیقی زیبای انیمیشن فروزن (یخ زده،ملکه برفی) از آثار کمپانی والت دیزنی قسمت 16 |فیلم

انیمیشن فروزن همچنین شناخته شده با نام‌های ملکه برفی و ملکه یخی، و در بعضی نسخه‌ها ترجمه شده سرزمین یخبندان.

یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای و موزیکال آمریکایی ساخته استودیوی والت دیزنی به کار گردانی کریس باک است.

موسیقی این انیمیشن اثر کریستف بک است.

از آن طرف خدمه قصر آنا را به پیش هانس می‌برند و آن دو را در کتابخانه تنها می‌گذارد تا یک دیگر را ببوسند، امّا هانس از این کار امتناع می‌ورزد

و فاش می‌کند که با وجود ۱۲ برادر بزرگترش، اصلاً شانس این را که به مقام پادشاهی نائل شود را نداشته است و برای همین هم به ارندل سفر می‌کند تا السا را عاشق خودش کند.

ولی از آنجایی که هیچ‌کس به السا نزدیک نمی‌شد او آنا را به عنوان طعمه خود انتخاب می‌کند تا پس از ازدواج با او، السا را طی یک صحنه سازی به قتل برساند وسپس پادشاه ارندل شود.

هانس همچین اضافه می‌کند که الان فقط کشتن السا مانده و بعد از کشتن او نتها خود هانس پادشاه می‌شود، بلکه به عنوان قهرمانی خطاب می‌شود که آرندل را از انجماد نجات داده است.

هانس آتش را خاموش می‌کند و آنا را که ضعیف و درحال مرگ است در کتاب‌خانه رها می‌کند تا به حال خودش بمیرد و هانس حتی در را هم قفل می‌کند.

هانس به پیش میهمانان رسمی و اشراف زادگان دیگر می‌رود و به دروغ به آنان می‌گوید که پرنسس آنا بخاطر طلسم خواهرش السا مرده.

قبل از مرگش آن دو فقط گذاشتن قرار ازدواج بایکدیگر را داشته‌اند و با این کذب‌ها میهمانان و اشراف‌زادگان باور می‌کنند که السا یک هیولای شیطان صفت است که حتی به خواهر خودش نیز رحم نمی‌کند.

 

(18)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>