موسیقی زیبای انیمیشن فروزن از آثار کمپانی والت دیزنی قسمت سوم |فیلم

[mono_ir_video id=”80582″ qualities=”360,480,720,1080″]

موسیقی زیبای انیمیشن فروزن از آثار کمپانی والت دیزنی |فیلم

انیمیشن فروزن منجمد یا یخ‌زده همچنین شناخته شده با نام‌های ملکه برفی و ملکه یخی، و در بعضی نسخه‌ها ترجمه شده سرزمین یخبندان، یک فیلم پویانمایی رایانه‌ای و موزیکال آمریکایی ساخته استودیوی والت دیزنی است. موسیقی این فیلم اثر کریستین بل و کار گردان آن کریس باک است.

ادامه داستان انیمیشن زیبای فروزن یا یخ زده

چند سال بعد زمانی که آنا در سن ۱۵ سالگی و السا در سن ۱۸ سالگی قرار دارند، پادشاه و ملکه سفری ۲ هفته‌ای را با کشتی آغاز می‌کنند، امّا کشتی آنان توسط موج‌های سهمگین و طوفانی غرق می‌شود.

بااین که هردو خواهر از مرگ پدر و مادر خود بسیار غمگین هستند، امّا السا بقدری از قدرت خود ترس دارد و از اینکه به کسی آسیب بزند وحشت زده است که حتی در مراسم ختم پدر و مادر خود حاضر نمی‌شود و از اتاقش خارج نمی‌شود،

اما با این حال آنا از پشت در بسته اتاق السا به او یادآوری می‌کند که حالا دیگر تنها شده‌اند و فقط یک دیگر را دارند.

سه سال بعد در تابستان، السا به سن قانونی (۲۱ سالگی) می‌رسد و زمان تاجگذاری او به عنوان ملکه جدید ارندل فرا می‌رسد، برای همین هم در سرتاسر شهر ارندل، مراسمی باشکوه برگزار می‌شود و اشراف زادگان و دوک‌ها از قلمروهای مختلف اطراف برای این جشن می‌آیند.

یکی از این میهمانان که «دوک وسلتون»(The Duke of Weselton) است، خواهان سوءاستفاده از شریک تجاری خود، ارندل است و نقشه‌هایی برای تصاحب ثروت‌های آن دارد.

آنا برخلاف خواهرش خیلی برای این جشن خوشحال و هیجان زده است و مخصوصاً خواهان ملاقات با مردی است تا عشق واقعی را بیابد. از آن طرف السا فقط مضطرب است و سعی می‌کند که قدرت‌های خود را از دید جمعیت پنهان کند و برای همین هم دستکش‌هایش را می‌پوشد.

 

(21)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>