برترین موسیقی فیلم هایی که موفق به دریافت جایزه اسکار شده اند (مرغ دریایی) |فیلم

[mono_ir_video id=”80008″ qualities=”360,480,720,1080″]

 برترین موسیقی فیلم هایی که موفق به دریافت جایزه اسکار شده اند (مرغ دریایی) |فیلم

برترین موسیقی فیلم هایی که موفق به دریافت جایزه اسکار شده اند (سند پایپر) است و این فیلم مرغ دریاییthe sandpiper ) با بازی الیزابت تایلور و کارگردانی وینسنت مینلی موسیقی این فیلم اثر جانی مندل است.

“لارا رنولدز” (تیلر)، نقاش آزاداندیش، با پسر نامشروع ۹ ساله‌اش “دانی” (میسن) در خانه‌ای ساحلی نزدیک مانتری زندگی می‌کند. “دانی” به دلیل تربیت بی‌ضابطه‌اش، وقعی به قانون نمی‌گذرد و “لارا” از طرف دادگاه دستور می‌گیرد که پسرش را در یک مدرسه خصوصی تحت نظر “کشیش ادوارد هیویت” (برتن) نام‌نویسی کند با این که او را به مراجع ذیصلاح بسپارد.

“لارا” ابتدا از این موضوع اکراه دارد اما بعد با کمال تعجب می‌بیند که “دانی” به‌راحتی خود را با روال مدرسه تطبیق داده است.

به‌رغم اصطکاک اولیه میان “لارا” و “هیویت” (که متأهل است و دو پسر دارد) آن دو به‌زودی درگیر رابطه عاطفی می‌شوند. “هیویت” که دچار احساس گناه شده است، راز خود را به همسرش “کلر” (سینت) برملا می‌کند و “کلر” دل شکسته گناه شده است، راز خود را به همسرش “کلر” (سینت) برملا می‌کند و “کلر” از این که او مسئله‌ای خصوصی را نقل محافل ساخته است، ناراحت می‌شود.

آنان از هم جدا می‌شوند و “هیویت” که رودرروی سیاستمدارانی قرار گرفته که از او و مدرسه‌اش برای اهداف خود استفاده می‌کنند، از شغلش استعفا می‌دهد. سپس با “کلر” و “لارا” وداع می‌کند تا پی آرمان‌ها و آرزوهای قدیمی‌اش به‌عنوان یک کشیش برود…
٭ فیلم که براساس شهرت زوج برتن / تیلر شکل می‌گیرد از آثار درجه دوم استاد مینه‌لی به‌شمار می‌آید اما در ارزش‌های آن نمی‌توان تردید کرد. تیلر در نقش زنی “آزاد” موفق است (اگرچه گفت‌وگوهایش بیش از آن‌که به زن ـ آزاد خواهی گرایش داشته باشد، افراطی و شعارگونه است). برتن نیز، مثل همیشه، در نقش مردی بر سر دوراهی می‌درخشد.

(7)

8
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>