بخشی از نمایش مجموعه تلویزیونی دورهمی | فیلم

[mono_ir_video id=”82066″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از نمایش مجموعه تلویزیونی دورهمی

بخشی از نمایش مجموعه تلویزیونی دورهمی که هر قسمت آن به یک موضوعی می پردازد و مشکلات و رفتارهای انسانها معمولا مورد بحث می باشند .

هنرپیشه های این نمایش سیامک انصاری, الیکا عبدالرزاق, مهران رنجبر, لیلا ایرانی , سروش جمشیدی , امیر جنانی و رامین ناصر نصیر هستند که هرکدام از هنرپیشه های معروف تلویزیون ,سینما و تُاتر می باشند .

دورهمی به معنای واقعی کلمه در واقع یک دور همی خانوادگی است , خانواده ای که رفتارها و الگوهای اشتباه اجتماعی را در قالب نمایش صحنه ای , همراه با استندآپ کمدی آقای مدیری نشان می دهد.

این برنامه تلویزیونی در واقع اولین بار است که تلفیقی از تُاتر صحنه ای و برنامه ای تلویزیونی را به روی آنتن می برد , به تعبیری , می توانم بگویم که دور همی سخت ترین کار را در کمدی انجام می دهد . کار کمدی و خنداندن مردم ایران که خود طناز هستن کار مشکلی است .

دور همی با اجرای زیبای مهران مدیری , کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون بسیار در بین مردم جای خوبی باز کرده و بسیار بیننده پیدا کرده است چون به غیر از نمایش , استندآپ کمدی , از هنرمندان علی الخصوص بازیگران دعوت می شود و با آنها مهران مدیری به گفتگو می نشیند .

 

(21)

22
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>