بخشی از مجموعه تلویزیونی شکرستان از شبکه نسیم | فیلم

[mono_ir_video id=”82021″ qualities=”360,480,720,1080″]

بخشی از مجموعه تلویزیونی شکرستان از شبکه نسیم | فیلم

بخشی از مجموعه تلویزیونی شکرستان  را ازشبکه نسیم مشاهده می کنیم .

مجموعه تلویزیونی طنز شکرستان پنجشنبه و جمعه ها و اعیاد بزرگ مذهبی دینی و ملی در ساعت 21 از شبکه نسیم به روی آنتن می رود.

داستان هایی کهن که در یک شهر خیال می گذرد , موضوعی که دستمایه تولید و ساخت آثار بسیاری مخصوصا برای کودکان بوده است , اما این بار داستان های خیالی و پندآموز به شهر ناکجا آباد شکرستان ریختند و ننه قمر , اسکندر, بهلول , فریدون , رویا و ….  همه آنها جایی گرفتند. با صدای گرم و دلنشین زنده یاد مرتضی احمدی برای کودکان و نوجوانان این مرز و بوم شنیدنی شدند.

قصه های این انیمیشن که در بیش از 100 قسمت تولید شدند و آمدن همزمان عروسک های آن هم بر جذابیت این اثر ساده انیمیشن افزود .

از همه این ها بگذریم , حالا پس از گذشت 8 سال از حلق اولین قصه های شکرستان , مدتی است که فواد صفاریان پور به عنوان کارگردان و جواد فرحانی به عنوان تهیه کننده تصمیم گرفته اند شخصیت های این اثر کارتونی را به عروسک تبدیل کرده و به آنها ببخشند.

حال مدتی از پخش آخرین نسخه تولید شده  می گذرد و بنا به خواست شبکه دو سیما و مرکز صبا قرار است تا مجموعه عروسکی این انیمیشن نیز با حضور گروهی از بهترین های کار عروسکی تولید شود.

 

(18)

19
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>