دانلود سیاوش طهمورث در برنامه دورهمی مهران مدیری | فیلم

دانلود سیاوش طهمورث در برنامه دورهمی مهران مدیری

دانلود سیاوش طهمورث در برنامه دورهمی مهران مدیری

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۲۴ تیرماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. سیاوش طهمورث بازیگر با سابقه تئاتر ، سینماو تلویزیون مهمان مهران مدیری در این برنامه بود و گفتگوی جذابی را در این برنامه رقم زد.سیاوش طهمورث

سیاوش طهمورث بازیگر پیشکسوت کشورمان در بدو ورود به استودیوی دورهمی در حالی که هنوز روی صندلی این برنامه ننشسته بود از مردم برای حضور گرمشان در این برنامه تشکر کرد و بعد از سلام و احوال پرسی گفتگو با مهران مدیری را آغاز کرد.

سیاوش طهمورث در خصوص ایفای نقش در کاراکترهای منفی گفت :نقش های من منفی به تمام معنا نبوده است اما جدیدت در آنها وجود داشته است و درباره نسل جدید سینمای کشورمان گفت :نسل جدید سینمای کشورمان علاوه بر استعداد زیادی که دارد سرگردان و راحت طلب است اما نسل قبل فوق العاده بود و همیشه ماندگار است . نسل قبل برای این حرفه تلاش کرده است و مطالعه کردن و تلاش حرف اول را در این حرفه میزند.

سیاوش طهمورث در پاسخ به سوال مهران مدیری که پرسید عاشق شدید گفت :بله و ثمره این عشق که ۴۳ سال از آن میگذرد یک دختر و یک پسر است و دو نوه . من علاقه زیادی به پسرم دارم اما دختر یک چیز دیگر است.

سیاوش طهمورث بازیگر پیشکسوت کشورمان در دورهمی از سختی های حرفه بازیگری گفت و خودش را به دریا و جنگل تشبیه کرد و از احساس عمیق خوشبختی که در ذهنش وجود دارد صحبت کرد و در بخش پایانی برنامه یک سریال با امضای خودش را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

(۲۲)

23
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>