غافلگیری و سوپرایز بهرام رادان وقتی رضا یزدانی و حمید فراهانی راد برایش جشن تولد میگیرند | فیلم کامل

غافلگیری بهرام رادان وقتی رضا یزدانی و حمید فراهانی راد برایش جشن تولد میگیرند | فیلم کامل

غافلگیری بهرام رادان وقتی رضا یزدانی و حمید فراهانی راد برایش جشن تولد میگیرند 

بهرام رادان ۳۸ ساله شد.

شروع دوست داشتنی او در سینمای ایران با شور عشق، آواز قو، شمعی در باد و تداوم حرکتش با سنتوری و گیلانه، دیگر همه را از ظهور یک ستاره بی نظیر در سینمای ایران مطمئن ساخت.

در تحریریه تی وی پلاس تصمیم گرفتیم در روز میلادش هر آنچه از دست حقیرمان بربیاید انجام دهیم تا یک روز به یاد ماندنی را رقم بزنیم. رضا یزدانی عزیز نیز بعد از اینکه متوجه داستان امروز شد، بی دریغ استقبال کرد تا با حضورش در جشن تولد بهرام رادان، رفیق فابریکش را حسابی غافلگیر کند.

امشب برای تو زیباترین و بهترین ها را آرزو می کنیم «آقای ستاره.»

بهرام رادان (زاده ۸ اردیبهشت ۱۳۵۸، تهران)، بازیگر، خواننده و تهیه‌کننده موسیقی ایرانی است. وی فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.

او دورهٔ بازیگری را در سال ۱۳۷۸ و در آموزشگاه هیوا فیلم گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد.

در اولین حضور سینمایی شورعشق شناخته شد: شور عشق اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد تا اینکه در چهارمین نقش آفرینی اش کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد: آواز قو. رادان سپس موفق به کسب دو سیمرغ بلورین نقش اول مرد (شمعی در باد و سنتوری) نیز شد.

رادان در یک آلبوم موسیقی تحت عنوان روی دیگر خوانندگی کرده است.

(۲۳)

24
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>