گفتگو کامل با محسن کیایی در دورهمی خصوصی ساخت ایران ۲ | فیلم

محسن کیایی در مهمانی ساخت ایران ۲

گفتگو کامل با محسن کیایی در دورهمی خصوصی ساخت ایران ۲ . محسن کیایی در شروع مصاحبه خود با رضا طالبی درباره لزوم همراهی و هماهنگی و همگامی با فضای مجازی و تاثیر آن میگوید . محسن کیایی از قدرت فضای مجازی میگوید و اینکه ما یه تخصص شدیدی داریم در خراب کردن بازار ها و مشاغل جدید و از بین بردن این راهکارها برای درآمدزایی و اشتغال.

محسن کیایی بازیگر ساخت ایران ۲ است

محسن کیایی میگوید که ما عدم شناخت داریم و نمیدانیم که فضای مجازی چه جایگاهی دارد و اینکه ما چطور میتوانیم از این پتانسیل فوق العاده استفاده کنیم . محسن کیایی میگوید که من طرفدار مصطفی کیایی هستم چون برای مخاطبش ارزش قائل هستم و اینکه من به شدت از نگاه مصطفی به مسائل مختلف لذت میبرم همین الان بین مصطفی و کارگردان دیگر مصطفی را ترجیح میدهم.

در پایان گفتگو محسن کیایی از بازیگران هم نسل خود در سینما از جمله ساعد سهیلی , جواد عزتی , امیر جدیدی یاد میکند و میگوید که این ها بینظیر هستن و من بازی این ها را میپسندم . در ادامه درباره بازیگران بزرگی مثل علی نصیریان , عزت الله انتظامی , پرویز پرستویی , فرهاد اصلانی میگوید که این بازیگران را میپسندد و تاثیر میگیرد.

(۱۶)

17
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>