گفتگو اختصاصی امیرحسین رستمی در دورهمی خصوصی ساخت ایران ۲ | فیلم

امیرحسین رستمی در ساخت ایران ۲

گفتگو اختصاصی امیرحسین رستمی در دورهمی خصوصی ساخت ایران ۲ . امیرحسین رستمی که در دورهمی ساخت ایران ۲ حضور دارد با رضا طالبی گزارشگر ویژه موج آنلاین گفتگو کرده است. در ابتدای این مصاحبه طالبی از رستمی میپرسد بهتر نبود که در این نشست اصحاب رسانه هم جای صحبت کردن داشتند و حرف میزدند.

امیرحسین رستمی بازیگر ساخت ایران ۲ است

امیرحسین رستمی درباره اینکه چرا اصحاب رسانه اجازه حرف زدن نداشتن میگوید که این یک درد و دل بود از طرف عوامل ساخت ایران ۲ و اگر که این پکیج بزرگتری بود واقعا باید اصحاب رسانه هم حرف میزدند . ترسیدن امیرحسین رستمی از فضای مجازی سوژه سوال دوم رضا طالبی در دورهمی ساخت ایران ۲ بود . رستمی میگوید ای کاش که اول فرهنگ استفاده از فضای مجازی در کشور می آمد.

سوال بعدی از امیرحسین رستمی درباره سهم ماهواره ها در ارائه و دزدی فیلم ها و پخش آن به راحتی در شبکه های خودشون . رستمی میگوید که ما متاسفانه پشتیبانی قانون کپی رایت بین اللملی را نداریم و کسی از ما پشتیبانی نمیکند به همین دلیل است که ماهواره ها به راحتی میتوانند این آثار را بدون اجازه در شبکه خودشان پخش کنند.

(۲۵)

26
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>