گفتگو کامل لاله صبوری در بگو سیب تی وی پلاس | فیلم

لاله صبوری مهمان بگو سیب تی وی پلاس

گفتگو کامل لاله صبوری در بگو سیب تی وی پلاس . لاله صبوری مهمان بگو سیب تی وی پلاس شد . متلک سنگین مهران مدیری به خانم بازیگر روی آنتن زنده، آتش اختلافات شان را شعله ور کرد: دو شب تمام اشک می ریختم/ لاله صبوری بازیگر قدیمی تلویزیون ایران از ماجرای مشکلش با مهران مدیری پرده برداشت و از دوران سخت بعد از اختلاف خود میگوید.

گفتگو حمید فراهانی راد با لاله صبوری در یگو سیب تی وی پلاس

مهران من را از کار اخراج کرد اما گفت به جشن مان دعوتی!برای اولین بار ماجرای اختلاف لاله صبوری و مهران مدیری منتشر شد. اظهارنظر لاله صبوری درباره ازدواج و داستان های ازدواج . صحبت های جالب صبوری درباره بهاره رهنما و حواشی مختلفی که برای بهاره پیش آمد بعد از اردواجش. داستان زندگی لاله صبوری در ماجرای طلاق خودش .

لاله صبوری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون است که سال ها در این مدیوم ها درخشید و گفتگویی متفاوت برای اولین بار از زندگی شخصی و حرفه ای خود منتشر کرده است . لاله صبوری در این مصاحبه از داستان جدایی از همسر اولش صحبت کرد و روزهای سختی که برای بزرگ کردن فرزندانش پشت سر گذاشته و همچنین برای اولین بار راز جدایی اش از مهران مدیری که پارتنر محبوبش بود را می گوید.

(۲۰۷)

208
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>