شیلا خداداد و سامیار در خندوانه رامبد جوان | فیلم کامل

خندوانه شیلا خداداد و پسرش سامیار

شیلا خداداد و سامیار در خندوانه رامبد جوان . برنامه خندوانه رامبد جوان شب گذشته ۹ خرداد ۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. 
شیلا خداداد

در این شب ویژه خندوانه که مصادف بود با میلاد امام حسن شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون به همراه پسرش مهمان خندوانه شد. ترس پسر شیلا خداداد در هنگام ورود به استودیوی خندوانه رامبد جوان به دلیل آتیش بازی کوچولو که در این برنامه انجام میشود.

شیلا خداداد مهمان خندوانه رامبد جوان

شیلا خداداد به همراه پسرش به خندوانه آمد و در بدو ورود با آتش بازی در استودیوی خندوانه پسر شیلا خداداد از ترس سرش را گرفته بود. خداداد بعد از احوالپرسی با مردم و بینندگان تلویزیون درباره پایان فیلمبرداری سریال گلشیفته گفت و از دوران استراحتش لذت میبرد . وی رابطه دختر و پسرش ادامه داد :دخترم ساتین الان یکسال دارد و سامیار رابطه بسیار خوبی با ساتین دارد.

با آمدن جناب خان برنامه حال و هوای دیگری پیدا کرد .جناب خان مثل همیشه با یک سوپرایز وارد استودیو خندوانه شد که اینبار تیپ هندی او جالب توجه بود و از آرزوی خود برای دیدار با بازیگر مسافری از هند گفت و هرچه رامبد توضیح میداد که این خانم شیلا خداداد است و بازیگر فیلم شعله نیست باور نمیکرد و در نهایت از شیلا خداداد خواست آهنگ مسافری از هند را برایش بخواند.

(۶۹)

70
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>