‏‎رونمایی از تیزر تازه سلام بمبئی با همخوانی محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری | فیلم

[mono_ir_video id=”81057″ qualities=”360,480,720,1080″]

‏‎رونمایی از تیزر تازه سلام بمبئی با همخوانی محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری | فیلم

‏‎رونمایی از تیزر تازه فیلم سینمایی ” سلام بمبئی ” با همخوانی محمدرضا گلزار و بنیامین بهادری که آهنگ زیبای سلطان قلب ها را می خوانند.

فیلم سلام بمبئی ساخت مشترک ایران-هند و بازی محمدرضا گلزار، بنیامین بهادری و دیا میزار بازیگر مطرح کشور هندوستان است.

پس از گذشت چند هفته پیشتاز گیشه ها موزیکال هندی “سلام بمبئی” است.

فیلمی که با تخصیص تعداد بالای سینماها که در برخی روزها به ۱۵۰ سالن می رسد توانسته در دو هفته رقم فروش ۵ میلیارد را از آن خود کند.

این فیلم روز سه شنبه و با بلیت نیم بها ۳۲۰ میلیون تومان فروش داشت و با هشتاد هزار مخاطب در این روز پر مخاطب ترین روز اکران یک فیلم در سال ۹۵ را که پیش از این در اختیار “من سالوادور نیستم” بود به نام خود ثبت کرد.

این فیلم ملودرامی عاشقانه بوده و داستان آشنایی یک دختر هندی و یک پسر ایرانی را روایت می کند که هر دو دانشجوی پزشکی هستند و درگیر اتفاقات پیچیده ای می شوند.

نکته جالب فیلم “سلام بمبئی” این است که برخی دیالوگ های فیلم به زبان انگلیسی است و بازیگران هندی و ایرانی در فیلم قربان محمدپور به زبان انگلیسی صحبت می کنند.
محمدرضا گلزار ( در نقش علی ) , بنیامین بهادری ( در نقش احمد) و همسرش شایلی محمودی و دیا میرزا ( در نقش کاریشما) بازیگر زن هندی از بازیگران اصلی فیلم می باشند.
گلشن گروور ( در نقش نامزد کریشما ) , «پونام دیلون و دالیپ تاهیل ( نقش پدر مادر دیا میرزا ) بازیگران هندی فیلم می باشند که هر سه آنها از بازیگران شناخته شده هندی می باشند.

 

 

 

(84)

85
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>