دانلود فرزاد حسنی در خندوانه رامبد جوان , سورپرایز تولد حسنی و آرزوهایش در ۴۰ سالگی | فیلم

دانلود فرزاد حسنی در خندوانه رامبد جوان , سورپرایز تولد حسنی و آرزوهایش در ۴۰ سالگی

دانلود فرزاد حسنی در خندوانه رامبد جوان , سورپرایز تولد حسنی و آرزوهایش در ۴۰ سالگی

برنامه تلویزیونی خندوانه در شب عید غدیر خم ۱۷ شهریور ماه , میزبان فرزاد حسنی مجری، بازیگر و ترانه سرا بود.

در ابتدای گفتگو فرزاد حسنی از رامبد جوان به خاطر تغییر ادبیات برنامه سازی در تلویزیون تشکر کرد.

فرزاد حسنی در شب میلاد عید غدیرخم حدیثی از امام علی (ع)گفت: دوری کنید از گناهانی که شما را به ورطه می برد، همچنین عیبی که خدا را ناراحت می کند. خوش به حال کسی که در کنار هر گناه خود یک استغفار و توبه داشته باشد.

در بخش دیگر برنامه (فرزاد حسنی و دانیال غفارزاده) و (رامبد جوان و شاه حسینی) مسابقه ادابازی را اجرا کردند که در پایان گروه جوان امتیاز بیشتری کسب کرد.

حسنی در خصوص مرحوم نوذری بیان کرد: به اجرای مرحوم منوچهر نوذری علاقه بسیاری داشتم و تنها دلیل مجری بودن من، آقای نوذری هستند. در یکی از برنامه ها مرحوم نوذری گفتند که چقدر خوب است زمانی که تیتراژ برنامه پخش می شود نوشته شود به طور مثال دکتر جوان یا مهندس حسنی چراکه تاثیرگذار است و این یک جمله زندگی من را تغییر داد. نوذری به من ارتباط بی واسطه، صادقانه، محاوره ای و کاملا مردمی را یاد داد.

رامبد جوان گفت: ازدواج؟ حسنی گفت: ازدواج بر هر کسی واجب است و بچه هم به تعداد زیاد دوست دارم.

اما در بخش پایانی گفتگو فرزاد حسنی غافلگیر شد و برنامه خندوانه چهل سالگی او را جشن گرفت.

در بخش پایانی برنامه شب گذشته خندوانه امیر کربلایی زاده به مناسبت جشن و عروسی های این روزها قسمت دیگری از استندآپ کمدی با موضوع ازدواج اجرا کرد.

(۱۰۴)

105
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>