تیزر تازه ترین کنسرت بنیامین بهادری در دی ماه | فیلم

[mono_ir_video id=”81958″ qualities=”360,480,720,1080″]

تیزر تازه ترین کنسرت بنیامین بهادری در دی ماه | فیلم

تیزر تازه ترین کنسرت بنیامین بهادری در دی ماه سال جاری منتشر شد.

کنسرت بنیامین بهادری با حال و هوای هند با عنوان “پری‌زاد” 5 دی ماه, در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در دو سانس به تهیه‌کنندگی منوچهر حسنی برگزار خواهد شد.

بهادری درباره این اجرا گفت: این کنسرت متفاوت است چرا که اکران فیلم “سلام بمبئی” تاثیر مستقیم روی این کنسرت دارد . قطعا برنامه‌ریزی‌های زیادی برای تم هندی این کنسرت و حضور عوامل و فیلم در این اجرا شده است.

اجرای قطعات فیلم برای نخستین بار در این کنسرت هم از دیگر برنامه‌ریزی‌هایی است که قرار شده بیشتر و بیشتر مورد توجه ما قرار بگیرد.

بنیامین بهادری روز پنجم ساعت 18:30 و 21:30 به همت شرکت “آوای باران” در سالن میلاد نمایشگاه روی صحنه خواهد رفت.

این خواننده درباره ریسک حضورش در عالم سینما و نقدهای مثبت و منفی‌ای که احتمالا از آغاز اکران فیلم درباره او منتشر می‌شود نیز اظهار کرد: اگر کسی بخواهد بفهمد بنیامین بازیگر است یا نه، به نظرم در همان چند سکانس اول می‌فهمد که این شخص باید ادامه دهد یا نه و ربطی به نوع فیلمساز و قصه ندارد.

بنیامین بهاد‌‌ر‌ی (وحید بهادری) خواننده‌ی ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در‌خانواده‌ای مذهبی در‌تهران متولد شد.

بنیامین لیسانس ادبیات فارسی دارد و‌این به آن معنی است که شعر‌ و‌ ترانه را به خوبی درک می‌کند و در‌ترانه‌هایش از‌تحصیلات خود استفاده کامل را می‌‌برد.

اولین اثر‌رسمی بنیامین آلبوم 85 نام داشت. این اثر با ترانه دنیا دیگه مثل تو نداره که با نام خاط‌ره‌ها در آلبوم قرار‌داشت، شروع می‌شد. شاعر‌ ترانه‌های این آلبومسید فرید احمدی و تنظیم اثر به‌عهده نیما وارسته بود. این آلبوم شامل ١٠ قطعه بود که قطعه دختر‌آفتاب از آن حذف شد.

(60)

61
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>