معرفی بازی موبایل Steppy Pants | فیلم

معرفی بازی موبایل Steppy Pants

معرفی بازی موبایل Steppy Pants

 بازی موبایل Steppy Pants با استفاده از یک ارائه‌ی ساده و در عین‌حال موثر، قدم زدن را برای شما به یک چالش لذت‌بخش تبدیل می‌کند.

بازی اندروید و آیفون Steppy Pants، ساخته‌ی استودیو سوپر اینترتینمت (Super Entertainment)، با استفاده از یک مکانیزم بسیار ساده، گیم‌پلی پرکشش و فوق‌العاده سرگرم‌کننده‌ای را بر اساس فیزیک Ragdoll (نوعی فیزیک که معمولا برای پردازش انیمیشن‌های مربوط به مرگ و میر در بازی‌ها به کار می‌رود) ارائه می‌دهد. بازی Steppy Pants از نظر ظاهری-بصری شباهت بسیار زیادی به بازی Crossy Road دارد و در زمینه گیم‌پلی نیز به‌نوعی یادآور بازی مبتنی بر فلش QWOP است؛ اما این اثر با سبک ارائه‌ی خاص خود و پرداخت بی‌نقص، به‌عنوان یکی از اعتیادآورترین بازی‌های موبایل، مسیر جدیدی را در این ژانر برای خود باز کرده است که مطمئنا شما را سورپرایز خواهد کرد.

در زمینه گیم‌پلی، اساس بازی Steppy Pants بر پایه قدم زدن و حرکت رو به جلو است. شما باید با لمس نمایشگر، یکی از پاهای کاراکتر را بلند کنید و با رها کردن آن در زمان‌بندی مناسب، پا را در موقعیت مکانی درست قرار دهید. هر گام در بازی یکی پس از دیگری به صورت اتوماتیک و متوالی جایگزین خواهد شد و لمس و رها کردن صفحه‌ی نمایش تمام کاری است که بازیکن باید انجام دهد.

(۲)

3
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>