آهنگسازی رضا طالبی خواننده پاپ در انیمیشن بچه های جنگل برگرفته از تم مقام محلی|فیلم

آهنگسازی رضا طالبی خواننده پاپ در انیمیشن بچه های جنگل برگرفته از تم مقام محلی

آهنگسازی رضا طالبی خواننده پاپ در انیمیشن بچه های جنگل برگرفته از تم مقام محلی

رضا طالبی خواننده و آهنگساز علاوه بر آهنگسازی فیلم های سینمایی سابقه درخشانی در آهنگسازی انیمیشن دارد که از جمله کارهای وی می توان به : انیمیشن جیر جیر جانا، ۴۵ قسمت آدمک آدمو، ۱۰۰ قسمت خبار کودک ،۱۰۰ قسمت از نسل نو اندیش سبز برای شبکه دو سیما سریال ۷ کلام حرف حساب، ۹۰ قسمت پخش از شبکه آموزش کارگردان رامین ناصر نصیر و تهیه کننده امیر قمیشی اشاره کرد.

رضا طالبی آهنگسازی انیمیشن بچه های جنگل به کارگردانی رضا مهران فرد و تهیه کنندگی جهانشاه صادقی را در سال ۱۳۹۱ شمسی به پایان رساند.

در خصوص سازبندی و جزئیات موسیقی این کار به این موارد می توان پرداخت: سازبندی کار بیشتر روی ساز ریتمیک محلی در استان مازندران و شرق این استان بوده است.

وی در این کار از سازی به نام نقاره شمالی که ریشه مشترک با استان گلستان دارد استفاده و از ساز نی و بقیه سازها نیز به صورت ارکستر ویولن و سازهای کلاسیک نیز استفاده کرده است.
بیشتر ملودی کار از یک ملودی شرقی مازندران گرفته شده است که برگرفته از یک تم مقام محلی بوده است. بخشی از آهنگسازی تیتراژ آغازین و پایانی این کار را در این ویدئو را می بینید.

 

(۱۳)

14
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>