تریلر حالت Co-Op بازی Styx: Shards of Darkness منتشر شد | فیلم

تریلر حالت Co-Op بازی Styx: Shards of Darkness منتشر شد

تریلر حالت Co-Op بازی Styx: Shards of Darkness منتشر شد:

استودیو Cyanide با انتشار تریلری حالت همکاری دو نفره (Co-Op) بازی Styx: Shards of Darkness را به نمایش گذاشته است.

 

به نقل از زومجی , بر طبق جدیدترین اخبار بازی،‌ استودیو سیانید (Cyanide) و کمپانی فوکوس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interative) تریلر جدید بازی Styx: Shards of Darkness را منتشر کردند که حالت Co-Op این بازی را به تصویر می‌کشد.

 

کاربران در طی انجام بازی Styx: Shards of Darkness می‌توانند دوست خود را به بازی دعوت کرده و با همکاری یکدیگر ماموریت را به پایان برسانند. کاربران با کمک دوست خود شانس بیشتری برای اتمام مراحل و ماموریت‌های بازی دارند، گرچه این امر می‌تواند ریسک لو رفتن شما و به صدا در آمدن زنگ خطر را افزایش دهد. قابل ذکر است که تمامی مراحل این بازی از حالت همکاری چند نفره (co-op) پشتیبانی می‌کند و در صورت مشکل در اتمام مراحل می‌توانید دوست خود را به بازی دعوت کرده و به کمک آن ماموریت خود را به پایان برسانید.

 

بازی Styx: Shard of Darkness قرار است در تاریخ ۲۴ اسفند ماه (۱۴ مارس) برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان ورایانه‌های شخصی منتشر شود.

(۶)

7
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>