کمپانی برادران وارنر تریلر جدید فیلم کونگ : جزیره‌ی جمجمه را منتشر کردند | فیلم

کمپانی برادران وارنر تریلر جدید فیلم کونگ : جزیره‌ی جمجمه را منتشر کردند

کمپانی برادران وارنر تریلر جدید فیلم کونگ : جزیره‌ی جمجمه را منتشر کردند .

کمپانی برادران وارنر تریلر جدید و پایانی فیلم کونگ: جزیره‌ی جمجمه (Kong: Skull Island) را منتشر کرد.

به نقل از زومجی, فیلم Kong: Skull Island کمتر از دو هفته دیگه به روی پرده خواهد رفت. کمپانی برادران وارنر هفته گذشته ویدیویی از این فیلم منتشر کرد که مبارزه کینگ کونگ با هیولایی دیگر را نشان می‌دهد. طی هفته اخیر نیز دو ویدیو جدید از این فیلم منتشر شد. حال در جدیدترین اخبار سینما،‌ برادران وارنر تریلر جدید و پایانی فیلم Kong: Skull Island را منتشر کرده است. هرچند بیشتر تصاویر این تریلر را پیش از این مشاهده کرده‌ایم، اما تصاویر جدیدی نیز دیده می‌شود. همچنین در این تریلر شاهد تصاویری فوق العاده از مبارزه‌ کینگ کونگ با هیولاهای جزیره جمجمه نیز هستیم.

 

 

فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzilla: King of The Monsters)، فیلم بعدی این مجموعه خواهد بود که قرار است در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۹ (۲ فروردین ۱۳۹۸) اکران شود. ماه گذشته مایکل دووگرتی، کارگردان و نویسنده فیلم کرمپوس (Krampus)، به عنوان کارگردان جدید فیلم Godzilla: King of The Monsters انتخاب و رسما معرفی شد.

فیلم Kong: Skull Island برای اکران در تاریخ ۱۰ مارس (۲۰ اسفند) برنامه ریزی شده است. تام هیدلستون، بری لارسن،ساموئل ال جکسون، جان گودمن، جان اورتیز، توبی کبل، جینگ تیان، جیسون میچل، توماس من، شیا ویگهام، کوری هاوکینز و جان رایلی از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وت رابرتز اخیرا در مورد ساخت فیلم Metal Gear Solid صحبت کرده و گفته است که ساخت این فیلم هنوز کنسل نشده است.

(۲۸)

29
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>