تریلر بازی ترسناک گردش سالانه ارائه شده برای گوشی های هوشمند آیفون و ویندوز |فیلم

تریلر بازی ترسناک گردش سالانه ارائه شده برای گوشی های هوشمند آیفون ویندوز

تریلر بازی ترسناک گردش سالانه ارائه شده برای گوشی های هوشمند آیفون ویندوز

 

داستان بازی در یک کلام عالی است. سازندگان در حرکتی پسندیده، قصه را از حالتِ خطی درآورده‌اند و از همان ابتدا مشخص نمی‌کنند شما اینجا چه می‌کنید، چه هدفی دارید و موانع‌تان چه چیزهایی هستند. زاویه دیدِ اول شخصِ بازی در ترکیب با دوربینِ دوبعدی‌اش، ایده‌آل‌ترین تصمیم سازندگان برای پرت‌کردن‌ بازیکن به عمق محیط سرد و غم‌زده‌شان بوده است و در این کار موفق هم شده‌اند.

«گردش سالانه» داستانش را از طریق متن روایت می‌کند و یک دایره‌العارف هم برای اتفاقات و هیولاهای داخل بازی دارد تا با خواندن آن، از گذشته و ریشه‌ی اتفاقاتی که می‌افتد، اطلاع پیدا کنید. این دایره‌المعارف واقعا عالی به‌نگارش درآمده و به‌طرز اعصاب‌خردکنی به دنیای بازی جان می‌دهد؛ اعصاب‌خردکن به خاطر اینکه هرچه بیشتر متن‌های بازی را می‌خوانید، بیشتر با دنیای بازی ارتباط برقرار کرده و بیشتر عصبی می‌شوید. از جنایت‌هایی که در لابه‌لای درختان افتاده و حالا با هر صدای- ویز ویز و هو و هوی- بادی، انتظار دارید آن جنایت‌ها در قالبِ هیولایی به شکل اسبی که روی دو پا راه می‌رود و کت و شلوار به تن دارد، به شمار خیره شود!

واقعا تا این جای کار هم بازی را خیلی لو دادم و نمی‌خواهم بیشتر از این بگویم داستان دچار چه پیچ و خم‌هایی می‌شود. اما فقط بدانید، در اینجا عناصر ماوراطبیعه با ظرافتِ تحسین‌برانگیزی با تاریخ و ذهنِ پریشان انسان‌ها مخلوط شده تا شاهد روایتِ تنش‌زای بی‌نظیری باشیم.

 

(۱۵)

16
بازدیدها
در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>