تریلر بسته الحاقی Sabotage بازی Call Of Duty: Infinite Warfare | فیلم

تریلر بسته الحاقی Sabotage بازی Call Of Duty: Infinite Warfare

تریلر بسته الحاقی Sabotage بازی Call Of Duty: Infinite Warfare منتشر شد.

اگر اهل بازی های ویدیویی هستید از موج آنلاین تماشا کنید.

در آستانه‌ی عرضه‌ی Sabotage، اولین بسته‌ی الحاقی بازی Call Of Duty: Infinite Warfare، تریلری با محوریت نقشه‌های آن منتشر شده است.

به نقل از زومجی سایت انیمیشن و بازی های کامپیوتری , بنا به اخبار بازی، محتوای دانلودی Sabotage بازی Call Of Duty: Infinite Warfare  عرضه می‌شود و کمپانی اکتیویژن، ناشر بازی ندای وظیفه، ویدیویی را به این مناسبت منتشر کرده است. در این ویدیو می‌توانیم نقشه‌های جدیدی را ببینیم که با Sabotage به بخش چندنفره‌ی Infinite Warfare اضافه می‌شوند؛ یعنی Neon ،Noir ،Renaissance و Dominion که در این میان، مورد آخری بر پایه‌ی نقشه‌ی Afghan بازی Modern Warfare 2 طراحی شده است.

بسته‌ی الحاقی Sabotage همچنین محتوای تازه‌ای را به بخش زامبی Infinite Warfare اضافه می‌کند و کوین اسمیت (Kevin Smith)، کارگردان سینما را هم در جمع شخصیت‌های این حالت بازی جای می‌دهد!

محتوای جدید Infinite Warfare ابتدا برای پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود و سپس پی‌سی و ایکس‌باکس وان میزبان آن خواهند شد. در راستای توافق‌های صورت‌گرفته میان سونی و اکتیویژن، تمام DLCهای Infinite Warfare ابتدا برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شوند.

 

 

(۴)

5
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>