بازی های رایگان ماه فوریه پلی استیشن پلاس معرفی شدند | فیلم

بازی های رایگان ماه فوریه پلی استیشن پلاس معرفی شدند

بازی های رایگان ماه فوریه پلی استیشن پلاس معرفی شدند .

سونی به تازگی پیش لیست بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس برای ماه فوریه را اعلام کرد.

در اولین روز از ماه فوریه ۲۰۱۷، کمپانی سونی در جدیدترین اخبار بازی رسما لیست بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس در این ماه را اعلام کرد. بر این اساس کاربران پلی‌استیشن ۴ در این ماه پنج بازی رایگان دریافت خواهند کرد که البته برخی از آن‌ها برای دیگر پلتفرم‌ها نیز عرضه می‌شوند. بازی‌های کنسول نسل هشتمی سونی LittleBigPlanet 3، Not a Hero، Starwhal، Ninja Senki DX و TorqueL هستند. بازی‌های رایگان پلی‌استیشن ۳ در این ماه Anna – Extended Edition و Starwhal خواهند بود و دارندگان کنسول پلی‌استیشن ویتا نیز می‌توانند بازی‌های Ninja Senki DX و TorqueL را به صورت رایگان دریافت و تجربه کنند.

سونی اعلام کرده که این بازی‌ها از تاریخ ۱۹ بهمن (۷ فوریه) قابل دریافت خواهند بود و تا آن زمان کاربران کماکان می‌توانند بازی‌های رایگان ماه ژانویه را دریافت کنند. سونی همچنین ویدیویی نیز به مناسبت معرفی بازی‌های رایگان فوریه منتشر کرده که می‌توانید در موج آنلاین را تماشا کنید:

لیست کامل بازی‌های رایگان ماه فوریه پلی‌استیشن پلاس:

پلی‌استیشن ۴:

LittleBigPlanet 3
Ninja Senki DX
Not a Hero
Starwhal
TorqueL
پلی‌استیشن ۳:

Anna Extended Edition
Starwhal
پلی‌استیشن ویتا:

Ninja Senki DX
TorqueL

(۸)

9
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>