دومین اپراتور بسته Operation Velvet Shell بازی Rainbow Six Siege معرفی شد | فیلم

دومین اپراتور بسته Operation Velvet Shell بازی Rainbow Six Siege معرفی شد

دومین اپراتور بسته Operation Velvet Shell بازی Rainbow Six Siege معرفی شد.

به تازگی دومین اپراتور بسته‌ی الحاقی Operation Velvet Shell بازی Rainbow Six Siege در قالب یک تریلر کوتاه معرفی شد.

به نقل از زومجی ,  کمپانی یوبی‌سافت در جدیدترین اخبار بازی و پس از معرفی اولین شخصیت، دومین و آخرین اپراتور DLC جدید بازی Rainbow Six Siege یعنی Operation Velvet Shell را با نام Mira در قالب یک تریلر کوتاه معرفی کرد. این بسته اولین DLC در سال دوم انتشار و پشتیبانی از این بازی است که علاوه بر اضافه کردن یک نقشه‌ی جدید، دو اپراتور جدید نیز از نیروهای ویژه‌ی کشور اسپانیا به بازی اضافه می‌کند. یکی از این شخصیت‌ها Jackal و دیگری Mira نام دارد که امروز معرفی شد. بر اساس اطلاعاتی که کمپانی Ubisoft منتشر کرده، این شخصیت تماما مربوط به کارهای تخریبی و انفجاری است و می‌تواند با تجهیزاتی که در اختیار دارد، موانعی مانند دیوارها را از میان بردارد و حفره‌هایی مربع‌شکل، مانند آنچه که در تریلر می‌بینید، در دیوار ایجاد کند.

البته فعلا اطلاعات بیشتری از این شخصیت مانده که قرار است در لایواستریمی که در تاریخ ۱۵ تا ۱۷ بهمن ماه (۳ تا ۵ ماه فوریه) توسط یوبی سافت پخش می‌شود، در کنار رونمایی کامل از بسته‌ی الحاقی Operation Velvet، به اطلاع عموم برسد. این بسته نیز همانند بسته‌های قبلی این بازی خواهد بود، بدین شکل که نقشه‌ی آن بصورت رایگان در دسترس عموم قرار می‌گیرد، اما دو اپراتور جدید تنها برای کسانی رایگان خواهد بود که Season Pass سال دوم این بازی را داشته باشند. سایر افراد نیز می‌توانند از طریق پول و اعتبارات داخل بازی این دو شخصیت را باز کنند. بسته‌ی Operation Velvet Shell در ۱۹ بهمن ماه (۷ ماه فوریه) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

(۱۲)

13
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>