تریلر بسیار زیبا از بازی آخرین نفر ما (د لست آف آس) برای کنسول پلی استیشن 4 |فیلم

تریلر بسیار زیبا از بازی آخرین نفر ما (د لست آف آس) برای کنسول پلی استیشن 4 |فیلم

تریلر بسیار زیبا از بازی آخرین نفر ما (د لست آف آس) برای کنسول پلی استیشن 4 |فیلم

اصلا فکر نمی‌کنم که اگر بگویم The Last of Us ( آخرین نفر ما ) بهترین، جاودانه‌ترین و تاریخ‌سازترین اثری بود که در اواخر نسل هفتم منتشر شد. اغراق کرده باشم. اثری که پس زمینه داستانی  غنی و پیچیده‌ای نداشت. 

 این بازی یک خط داستانی ساده را در ابتدا آغاز کرد. داستان پدری که پس از یک اتفاق عجیب و در هاج و واج ترس مردم، دختر نازنینش را برای همیشه از دست داد و جلوی چشمانش شاهد مرگ او بود. اما چند سال بعد، پس از افسردگی‌ها و ناامیدی‌های آن مرد، این سرنوشت غیر منتظره، راه او را به دختری رساند که آن حس عشق و امید را در دل او زنده کرد. به همین سادگی داستان یکی از زیباترین بازی‌های تاریخ صنعت گیم با محوریت عشق آغاز شد.

در مراسم PSX  در تریلری غیر منتظره، استودیو ناتی داگ باز هم با روح و روان ما بازی کرد و قسمت دوم بازی The Last of Us را معرفی کرد. تریلر عجیبی بود، طبیعت آرام، خانه‌ای که خون و جنازه تنها دکور تر و تازه‌ای بود که می‌شد در کنار میز و کمدهای کهنه و پوسیده دید و در نهایت، صدای گیتار، صدای الی و قدم‌های جول. شاید این تریلر همانند تریلرهایی که کوجیما به نمایش در می‌آورد پر از اتفاقات سوال برانگیزی نباشد که ذهن ما را اسیر پیچیدگی‌هایش کند. ما با یکی از برترین آثار ناتی‌داگ طرف هستیم که در عین سادگی خود، شاهکاری فراموش نشدنی بود. این تریلر،  بسیار زیباتر از تریلرهای معرفی آثاری چون Death Stranding ،Red Dead Redemption 2 و تریلر معرفی God of War بود.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>