تریلر بازی اکشن و جنگی هوم‌فرانت ۲ انقلاب (هوم فرانت رولوشن) |فیلم

تریلر بازی اکشن و جنگی هوم‌فرانت ۲ انقلاب  (هوم فرانت رولوشن)

تریلر بازی اکشن و جنگی هوم‌فرانت ۲ انقلاب  (هوم فرانت رولوشن)

کاش می‌توانستم‌‌ بگویم «هوم‌فرانت انقلاب» بازی خوبی است. کاش می‌‌توانستم به‌تان خبر بدم این دنباله همان‌طور که انتظار می‌کشیدیم در برطرف کردن مشکلات و کمبودهای قسمت اول موفق شده.

چون  «هوم‌فرانت» طرفداران سرسختی ندارد. اما کسانی که قسمت اول را بازی کرده بودند، قبول داشتند که باید شانس دوباره‌ای به این بازی داد. که دنیای میخکوب‌کننده‌ی علمی‌-تخیلی این بازی پتانسیل این را دارد تا در یک بازی پیشرفته‌تر مورد گسترش و پردازش بیشتر و بهتر قرار بگیرد.

اما متاسفانه باید بگویم بعد از سه-چهار ساعت کلنجار رفتن با «انقلاب» تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که اصلا و ابدا نمی‌توانم تجربه‌ی این بازی را به کسی پیشنهاد کنم. اگرچه تمام قابلیت‌های یک شوتر استانداردِ سینمایی درگیرکننده‌ در این بازی یافت می‌شود.

اگرچه قرار گرفتن در قالب یک انقلابی مسلح در دنیایی دستوپیایی که زیر استبداد کشوری دیگر قرار دارد، به معنای یک‌عالمه ماموریت‌‌های خرابکارانه و تم‌های سیاسی است. اما در حال حاضر این بازی نه تنها به هیچکدام از قول‌هایی که داده بود وفا نمی‌کند، بلکه به یکی از بدترین و عقب‌افتاده‌ترین بازی‌ها تبدیل شد.

بازی‌ای که دنباله‌ است، اما یک‌صدم قسمت اولش قابل‌تحمل نیست و پیشرفت نکرده. بازی‌ای که چند سال بعد از آغاز نسل هشتم می‌آید، اما نصف یک بازی نسل ششمی، نه روان و بی‌مشکل اجرا می‌شود و نه سرگرم‌کننده و قابل‌بازی است.

بازی‌ای که با پررویی تمام با قیمت کامل ۶۰ دلار عرضه می‌شود، اما تا کیلومترها بیابانی از بی‌محتوایی است. و بازی‌ای که به‌طرز شوک‌آوری کپی خرابی از بازی‌های خسته‌کننده و تکراری دیگری مثل قسمت اخیر «فارکرای» است.

هیچکس هم نبوده تا بپرسد وقتی خودِ «فارکرای» به عنوان یک بازی کپی/پیستی شناخته می‌شود چرا به جای کمی، فقط کمی خلاقیت، از سیستم گیم‌پلی یکی از تکراری‌ترین بازی‌های روز تقلید می‌کنید؟

در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>