تریلر بازی هیجانی فروزا هوریزون ۲ محصول ۲۰۱۴ کمپانی مایکروسافت |فیلم

تریلر بازی هیجانی فروزا هوریزون ۲ محصول ۲۰۱۴ کمپانی مایکروسافت

تریلر بازی  هیجانی فروزا هوریزون ۲ محصول ۲۰۱۴ کمپانی مایکروسافت

فروزا هوریزون ۲ در ادامه راه شماره اول آن، شما را به فستیوالی دیگر این ‌بار در اروپا می‌برد. این فستیوال اروپایی در فرانسه و شمال ایتالیا برگزار می‌شود. بر خلاف شماره اول  استودیو پلی‌گراند در Forza Horizon 2 بخش داستانی را به کل کنار گذاشته.

تمرکز خود را کامل بر روی دیگر بخش‌های بازی که  فراتر از یک داستان است گذاشته. بخش‌های مهمی مانند گیم‌پلی، فیزیک و البته گرافیک. به هنگام ورود به فستیوال با پیشنهاد سه اتومبیل و انتخاب یکی از آن‌ها بازی را آغاز می‌کنید.

یکی از بزرگترین نکات قابل توجه بازی رانندگی در دل دشت‌ها، مزارع یا در میان انبوه درختان است. دنیای بازی این بار علاوه بر جاده‌های آسفالت و گاها خاکی شماره قبل، اجازه رانندگی در دشت‌های وسیع، مزارع کشاورزی و انواع و اقسام تپه‌ها و زمین‌های ناهموار می‌دهد.

به محض خارج شدن از جاده و ورود به این مناطق، تازه متوجه می‌شوید که فیزیک و هندلینگ اتومبیل‌ها همانند یک ریسینگ آرکید و معمولی نیست. بلکه Forza Horizon 2 با تلفیق عناصر ریسینگ‌های شبیه‌ساز و آرکید خلق شده است. تک تک اتومبیل‌ها به لطف قدرت موتور فیزیک بازی، دارای هندلینگ منحصر به فرد خود هستند.

یکی از مشکلات شماره قبل کوتاه بودن و کم بودن تعداد مسابقات و مراحل بود. اما در این شماره خبری از این کم و کاستی‌ها نیست. بلکه تعداد بی‌شماری از مسابقات و همایش‌ها در سرتاسر نقشه بازی پراکنده شده‌اند.

مسابقات اصلی شامل دو بخش گردشی (Circuit) و نقطه به نقطه (Point to Point) می‌شوند.  مسیرها گاه کاملا در جاده‌های آسفات و در میان ترافیک یا روستاهای خلوت صورت می‌گیرند و گاه کاملا از جاده‌های خاکی و گلی و البته پر از درخت و بوته با پستی و بلندی‌های مختلف عبور می‌کند.

در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>