تریلر بازی اکشن و زیبای مدرن کامبت ۵ ارائه شده برای اندروید |فیلم

تریلر بازی اکشن و زیبای مدرن کامبت ۵ ارائه شده برای  اندروید

تریلر بازی اکشن و زیبای مدرن کامبت ۵ ارائه شده برای  اندروید

استودیو گیم لافت، یکی از سردمداران بازی های موبایل به شمار می رود که روز به روز هم بین گیک ها و خوره های بازی محبوب تر می شود. سری مادرن کامبت از سال ها پیش یکی از دلایل شهرت استودیو بازی سازی گیم لافت محسوب می شد. و حالا نسخه پنجم این بازی که برای اندروید، ویندوز فون و iOS منتشر شده.

بازی مدرن کامبت به دو بخش تک نفره و چند نفره تقسیم شده. بخش تک نفره بازی از ۶ مرحله اصلی با پس زمینه های داستانی متفاوت تشکیل گشته که هر کدام دارای چندین مرحله اصلی، تعدادی مرحله فرعی و یک عالم مراحل مخصوص هستند. فرصت برای سرگرمی در هر یک از این ۶ مرحله بسیار زیاد است.

مراحل فرعی به طور کلی کوتاه و سریع هستند. برای مثال، باید تعداد خاصی هدشات (شلیک مستقیم به سر) انجام دهید یا با یک انفجار چند نفر را بکشید. ماموریت های مخصوص هم مدل مشابهی دارند منتها با این تفاوت که پس از انجام آن ها، به بازیکن جایزه داده می شود.

برای شروع بازی، ابتدا باید کلاس های مختلف سربازها را ببینید و هر کدام را که پسندیدید انتخاب کنید. مثلا، می توانید یک سرباز زره پوش باشید که سرعت عمل کمتری دارد اما مقاومت بیشتری در برابر دشمن پیدا خواهد کرد و یا برعکس، یک سرباز یورشی باشید که مقاومت کمتر اما سرعت و تخریب پذیری بالایی دارد.

به محض اینکه کلاس سرباز مورد علاقه خودتان را انتخاب کردید، متوجه می شوید که اسلحه های بسیار زیاد و متنوعی برای این بازی طراحی شده. جدا از تعداد بالا، خودتان هم می توانید با اضافه کردن دوربین، صدا خفه کن و ده ها وسیله جانبی دیگر به اسلحه ها، تنوع بیافرینید….

در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>