تریلر بازی کرک داون ۳ یک بازی اکشن و زیبا و تخیلی محصول سال ۲۰۱۵ |فیلم

تریلر بازی کرک داون ۳ یک بازی اکشن و زیبا و تخیلی محصول سال ۲۰۱۵

تریلر بازی کرک داون ۳ یک بازی اکشن و زیبا و تخیلی محصول سال ۲۰۱۵

اولین شماره از کرک داون که سوم شخص جهان باز بود که توسط استودیوی Realtime Worlds ساخته شد. در سال ۲۰۰۷ برای اکس باکس ۳۶۰ و کامپیوتر های خانگی به بازار آمد. اولین قسمت از کرک داون با بازخورد های خوبی روبرو شد و توانست تنها در عرض شش ماه، یک و نیم میلیون نسخه فروش کند.
سه سال بعد یعنی در سال ۲۰۱۰ دومین شماره از سری روانه بازار شد. این بازی نه تنها کارگردان دیگری داشت بلکه توسط استودیوی دیگری نیز (Ruffian Games) تولید شد. این بازی با این که پیشینه خوبی داشت اما نتوانست آنطور که باید به موفقیت برسد.
کرک دوان ۳ یک شوتر سوم شخص به سبک عناوینی چون Saint’s Row است و در آن کنترل یک مامور ویژه پلیس به شما سپرده می شود. قهرمان بازی از لحاظ بیولوژیکی جهش یافته و توانایی اتنجام کار های فرابشری را دارد.

با این اوصاف شاید به نظر برسد گیم پلی بازی چیزی شبیه چهارمین قسمت از سری Saint’s Row باشد. اتفاقی که اگر رخ دهد، باید از همین حالا عطای بازی را به لقایش بخشید! اما نگران نباشید. خوشبختانه تعریف سازندگان از قدرت های فرا بشری، چیزیست متفاوت از آنچه که در Saint’s Row مشاهده کرده ایم.

این از تریلر های بازی قابل تشخیص است. وظیفه اصلی شما محافظت از شهر است. شهری که توسط باند های بزرگ، با نفوذ و پرتعداد خلافکاری احاطه شده و فقط شما می توانید از این وضعیت نجاتش دهید.

شما باید با خلافکاران مبازره کرده و شر تک تک روسای فاسدشان را از سر شهر کم کنید. صد البته در این راه تنها نیز نیستید و می توانید روی کمک برادرانه دیگر بازیبازان نیز حساب کنید. بازی همچنین از بخش Co-op خوبی هم برخوردار است.

در مورد نویسنده
- عکاس و خبر نگار موج آنلاین و موج میوزیک. مشغول یادگیری موسیقی مشغول تجربه زندگی یه مسافر D-:

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>