تریلر جدید Freedom Planets 2 منتشر شد | فیلم

[mono_ir_video id=”101710″ qualities=”360,480,720,1080″]

تریلر جدید Freedom Planets 2 منتشر شد

تریلر جدید بازی Freedom Planet 2 با محوریت شخصیت کارول منتشر شد.

استودیو گلکسی‌تریل (GalaxyTrail) تریلر جدیدی از Freedom Planet 2، بازی قدیمی دو بعدی پلتفرم، منتشر کرد.

در تریلر جدید شاهد شخصیت گربه مانند یعنی کارول هستیم که با حرکات چرخشی و ضربات چنگکی او دشمنان خود را از پای در می‌آورد.

همچنین تریلر صحنه‌هایی ازروند سریع و باس‌فایت بازی نیز به تصویر می‌کشد، که با سرعت بالا و توانایی پرش خوب کارول و بومرنگ او، این امر آسان به نظر می‌رسد.

در یکی از آخرین اخبار بازی Freedom Planet 2، استودیو سازنده آن قصد دارد نسخه دمو بازی مذکور را با نام Sample version در اواخر ماه ژانویه (دی-بهمن) در دسترس کاربران قرار دهد.

بازی Freedom Planet 2 قرار است اواخر سال میلادی برای رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو Wii U عرضه شود.

سکو یا پلت‌فرم (به انگلیسی: Platform) در رایانه‌ها و وسایل الکترونیکی به سخت‌افزار و نرم‌افزاری گفته می‌شود که به‌عنوان زیرساخت در یک سیستم وجود دارد.

در واقع سکو بستری است که نرم‌افزارهای دیگر می‌توانند بر روی آن اجرا شوند یا به‌طور کلی‌تر چارچوبی از تکنولوژی است که به تکنولوژی‌های دیگر اجازهٔ اجرا می‌دهد.

اشاره به سکو در لیست نیازهای یک نرم‌افزار بسیار رایج است.

در گذشته تمامی نرم‌افزارها باید بر روی یک سکو توسعه و اجرا می‌شدند.

از آنجا که هر سکو رابط‌ها و سرویس‌های خود را به طور جداگانه ارائه می‌کرد. با اینکه امروزه نیز این تفاوت‌ها وجود دارد، اما با به‌وجود آمدن نرم‌افزارهای واسط و ایجاد لایه بین سیستم‌عامل و نرم‌افزار در حال اجرا، این امکان فراهم شده‌است تا نرم‌افزارهای چندسکویی به‌وجود بیایند.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی این بازی را دانلود و تماشا کنید.

(9)

10
بازدیدها
در مورد نویسنده
-

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>